Dozowniki kuchenne, na płyn do naczyń

Pokaż na stronie

31 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Uniwersalne detergenty i środki myjące to niezastąpione preparaty, które usprawniają wykonywanie codziennych obowiązków domowych. Niestety najczęściej są sprzedawane w nieestetycznych opakowaniach. Jeśli chcesz sprawić, aby Twoje wnętrze wyglądało schludnie, wybierz dostępne w naszym sklepie dozowniki kuchenne. Mnogość wzorów i kolorów sprawi, że będą pasować do każdej aranżacji pomieszczenia.


Estetyka w kuchni – wybierz dozowniki na płyn do naczyń

Oferowane dozowniki kuchenne mogą mieć różne wyposażenie. W naszej ofercie znajdziesz indywidualne produkty na płyn do mycia naczyń lub z dodatkowymi akcesoriami takimi jak szczoteczka i gąbka. Wszystkie produkty wykonano z tworzyw odpornych na działanie tradycyjnych detergentów. Wśród materiałów znajdziesz szkło, czy ceramikę. Dozowniki na płyn do naczyń umożliwiają dozowanie odpowiedniej ilości preparatu. Z ich pomocą zredukujesz liczbę butelek na blacie roboczym i zadbasz o porządek w swojej kuchni. Proponowane produkty cechuje wysoka jakość wykonania, dzięki czemu pojemniki posłużą nawet przez wiele lat.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.