Drukuj

Karma uzupełniająca dla psów ucho królicze z kurczakiem 500 g

MACED
  • Opis i specyfikacja Karma uzupełniająca dla psów ucho królicze z kurczakiem 500 g
  • Podobne produkty
  • Karma uzupełniająca dla psów ucho królicze z kurczakiem 500 g Opinie
  • Porady
Marka
Maced
Opakowanie
500 g
Skład
pierś kurczaka 65%, ryba 18,9%, gliceryna, sorbitol, skrobia. Dodatki technologiczne: środek konserwujący. Skład analityczny: białko surowe 30%, tłuszcz surowy 2%, błonnik surowy 0,2%, popiół surowy 4%, wilgotność 23%.
Informacje dodatkowe
Zalecane karmienie: między posiłkami. Świeża woda do picia powinna być zawsze dostępna dla psa. Produkt nie zastępuje codziennego, pełnoporcjowego pożywienia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie do spożycia przez ludzi.
EAN
5907489317450
Typ
przysmaki
Rodzaj opakowania
saszetka

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.