Drukuj

Karma uzupełniająca dla psów hantelki kostki z kurczakiem 500 g

MACED
  • Opis i specyfikacja Karma uzupełniająca dla psów hantelki kostki z kurczakiem 500 g
  • Podobne produkty
  • Karma uzupełniająca dla psów hantelki kostki z kurczakiem 500 g Opinie
  • Porady
Marka
Maced
Opakowanie
500 g
Skład
mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 81,5% (w tym mięso z piersi kurczaka 36,5%), skrobia kukurydziana, gliceryna, sorbitol, sól. Dodatki technologiczne: konserwanty. Skład analityczny: białko surowe 38%, tłuszcz surowy 3%, włókno surowe 0,2%, popiół surowy 4%, wilgotność 20%.
Informacje dodatkowe
Zalecane karmienie: między posiłkami. Świeża woda do picia powinna być zawsze dostępna dla psa. Produkt nie zastępuje codziennego, pełnoporcjowego pożywienia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie do spożycia przez ludzi.
EAN
5907489311991
Typ
przysmaki
Rodzaj opakowania
saszetka

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.