Drukuj

Kabanos wołowy 12 g GP20

Happet
  • Opis i specyfikacja Kabanos wołowy 12 g GP20
  • Podobne produkty
  • Kabanos wołowy 12 g GP20 Opinie
  • Porady

Kabanos wołowy


Przysmaki dla psów przyjmują różne formy. Jedną z nich są smakowite kabanosy, które występują w różnych wersjach smakowych. Jagnięcina, kurczak, wołowina? Rozpieszczaj pupila różnymi smakami. Dzięki takiej różnorodności łatwiej wybierzesz przysmak także dla psa ciepiącego na niepożądane reakcje na inne źródła białka zwierzęcego. 

Kabanosy dla psa to wyjątkowo aromatyczne nagrody, które przyjmują kształt cienkiej "kiełbaski", czy palucha. Możesz je łatwo podzielić na mniejsze kawałki, dlatego sprawdzą się nie tylko do pogryzienia w domu, ale także na treningach, spacerach i podczas zabawy. Ich aromat i duża smakowitość będą dodatkową motywacją dla Twojego czworonoga. 

Możliwość podzielenia kabanosa na mniejsze kawałki sprawia, że jest to uniwersalny przysmak dla psów o różniej wielkości i w różnym wieku. Dopasuj podawane pupilowi fragmenty do wielkości i preferencji swojego podopiecznego. Kabanosy to karma uzupełniająca. Stanowią świetny dodatek do psiej diety, ale pamiętaj, że przysmaki powinny stanowić 10% dziennego zapotrzebowania kalorycznego psa. Dla zdrowia czworonoga ważny jest także stały dostęp do świeżej i czystej wody. . 

 

Pamiętaj, że smakołyki nie mogą zastąpić zwierzęciu pokarmu podstawowego! Powinny stanowić przyjemne urozmaicenie, nie podstawę diety. 

Skład: 80%wołowina i produkty wołowe, 6% gliceryna, 4% białko roślinne, 5% skrobia, 5% sorbitol

Składniki analityczne: białko surowe (28%), oleje i tłuszcze (8%), popiół surowy (5%), włókno surowe (1%), wilgotność (25%)

Długość przysmaku: 18 cm

Waga: 12g

Marka
Happet
Wiek psa
1+
Waga zwierzęcia
1,5 kg
Opakowanie
12 g
EAN
5907708643568
Skład
80%wołowina i produkty wołowe, 6% gliceryna, 4% białko roślinne, 5% skrobia, 5% sorbitol
Typ
przysmaki
Rodzaj opakowania
saszetka
Rozmiar zwierzęcia
dla każdej wagi/uniwersalny