Środki i akcesoria do uzdatniania wody

Pokaż na stronie

4 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów twardej wody w domu lub mieszkaniu jest zamontowanie zmiękczacza do wody. Dzięki niemu usuniesz kationy wapnia i magnezu, które są odpowiedzialne za twardość wody. Takie środki uzdatniania wody nie zmieniają ani jej smaku i ani zapachu. Najważniejsze jest, aby kontrolować poziom soli, która jest niezbędna do zmiękczania wody, dzięki której urządzenie prawidłowo pracuje. Ważne jest, aby stan solanki był sprawdzany co tydzień w zbiorniku stacji. W naszym sklepie posiadamy doskonałej jakości sól do zmiękczacza wody oraz inne akcesoria takie jak węże przyłączeniowe lub syfon potrzebny do odprowadzania popłuczyn od zmiękczacza.

Sól do uzdatniania wody występuje w trzech postaciach - jako granulki, pastylki lub bloki. Najczęściej jednak jest wybierana sól w tabletkach, ponieważ nie zbija się w bryły i w łatwy sposób można jej użyć. Jesteśmy przekonani, że tak szeroki wybór produktów do zmiękczania wody sprawi, że każdy wymagający klient znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, które wpływają na uzdatnianie wody!


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.