Przydomowe oczyszczalnie ścieków i szamba

Pokaż na stronie

2 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Pojemność 2 m³
Wymiary produktu 120 x 180
Pojemność 3 m³
Wymiary produktu 120 x 180
10 20 50 100 Ofert na stronie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to bardzo wygodne rozwiązanie, które spodoba się przede wszystkim osobom, ceniących ekologiczny tryb życia. W przeciwieństwie do szamba wóz asenizacyjny, niezbędny do stworzenia przydomowego systemu oczyszczania ścieków, zamawiany jest tylko raz na 9 miesięcy. Co więcej, dzięki samodzielnemu oczyszczaniu w prosty sposób zaoszczędzić wodę i przyczynić się do ochrony planety. Oczyszczone ścieki są znakomitym nawozem, który możesz wykorzystać go do podlewania roślin na ogrodzie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bardzo wygodną w użyciu oraz montowaniu przydomową oczyszczalnię ścieków. Jest podzielona na pięć komór, z których każda spełnia określone funkcje. Pierwsza i druga ma za zadanie oddzielać wszystkie tłuszcze, ciała i osady stałe. Odbywa się w niej również oczyszczanie beztlenowe, w którym usuwane są wszystkie bakterie. Trzecia komora zajmuje się oczyszczaniem tlenowym, a w czwartej komorze zachodzi rozdzielenie zanieczyszczeń od wody. Do ostatniej komory zostaje odprowadzona oczyszczona ciecz, którą można zużyć jako nawóz bez szkody dla środowiska.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.