Spraye do malowania, farby w sprayu

Pokaż na stronie

489 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Kolor biały
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor transparentny
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor srebrny
Pojemność 0,4 l
Rodzaj farba dekoracyjna
Kolor biały
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor czarny
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor czarny
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor żółty
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor pomarańczowy
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor czerwony
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor czerwony
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor fioletowy
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor czerwony
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor różowy
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor granatowy
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor ciemnoniebieski
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor niebieski
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor ciemnozielony
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor jasnozielony
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor zielony
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
Kolor szary
Pojemność 0,4 l
Rodzaj lakier dekoracyjny
10 20 50 100 Ofert na stronie

W sklepie Bricomarche znajdziesz wygodne farby w sprayu. Proponujemy spraye do malowania, zawierające różne rodzaje farby (w tym emalie i farby specjalistyczne) oraz dostosowane do różnych powierzchni. Można przy ich użyciu pomalować zarówno betonową ścianę, drewno, metal, jak i plastik. Farby w sprayu pomogą Ci odświeżyć meble i inne elementy wyposażenia, które straciły swój dawny blask. Spraye do malowania przydadzą się jednak nie tylko do renowacji przedmiotów. Mogą też naprawić uszkodzoną wannę albo po prostu dokładnie pomalować bardzo drobne elementy z wieloma zakamarkami, do których nie dotrze zwykły pędzel. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną naszych farb w sprayach. Od klasycznej zieleni, brązu i błękitu, przez nieco bardziej jaskrawe barwy, aż po kolory złote i srebrne. Oferujemy nawet specjalne, neonowe i brokatowe spraye do malowania. Proponujemy też specjalistyczne lakiery, które pozwolą odpowiednio zabezpieczyć malowaną powierzchnię. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie Bricomarche oraz w naszych sklepach stacjonarnych.

Wygodne farby w sprayu do różnego rodzaju powierzchni

Farbami można malować niemal każdą powierzchnię i to z użyciem różnych technik. Przykładowo ściany w mieszkaniu pomalujesz pędzlem, wałkiem czy pistoletem natryskowym. Mniejsze konstrukcje i meble najwygodniej jest pokryć farbą za pomocą pędzla. Wymaga to jednak sporego nakładu pracy i czasu. W wielu sytuacjach lepszym wyborem będą farby w sprayu.

W tej kategorii znajdziesz różnorodne farby w sprayu. Zamknięte są w puszkach pod ciśnieniem, dzięki czemu produkt jest uwalniany po naciśnięciu przycisku. Łatwo możesz skierować strumień farby na malowany właśnie obiekt. W sprayu zazwyczaj zamyka się barwione lakiery, które tworzą na powierzchni trwałą i błyszczącą powierzchnię. Dostępne są również produkty specjalistyczne o określonych właściwościach, dzięki którym jesteś w stanie zabezpieczyć metal lub drewno przed czynnikami zewnętrznymi. Sprawdź, jakie farby w sprayu dostępne są w ofercie sklepu Bricomarché.

Farby w sprayu do metalu – zabezpiecz metalowe konstrukcje przed korozją

Jednym z rodzajów dostępnych w tej kategorii produktów są farby w sprayu do metalu. Czym właściwie wyróżniają się te produkty? Dzięki temu, że są zamknięte w puszkach, z pewnością wyróżniają się łatwością nakładania. Możesz równo pokryć farbą lub lakierem powierzchnię o małych elementach i zróżnicowanej fakturze. Strumień farby spokojnie dotrze nawet w miejsca trudno dostępne.

Farby w sprayu do metalu przede wszystkim jednak chronią metal przed czynnikami zewnętrznymi w tym korozją. Dzięki swoim właściwościom tworzą warstwę ochronną, która zabezpiecza metal przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi. Możesz nimi pokryć przykładowo metalowy płot, barierkę na balkonie.

W tej kategorii znajdziesz także farby specjalistyczne do metalu przeznaczone do malowania części narażonych np. na bardzo wysoką temperaturę. Farbami żaroodpornymi zabezpiecza się np. metalowe czy żeliwne piece. Dzięki niej konstrukcja pieca jest w stanie wytrzymać temperaturę nawet do 600°C.

Lakiery i farby w sprayu do drewna niezbędne przy renowacji mebli

Nie tylko konstrukcje metalowe wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. W tej kategorii znajdziesz także farby w sprayu do drewna. Drewno jest materiałem, z którego buduje się wiele mebli, architekturę ogrodową, ławki czy skrzynki do przechowywania narzędzi ogrodowych. Samo w sobie jest materiałem wytrzymałym i bardzo estetycznym. Aby jednak mogło być użytkowane przez dłuższy czas zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, należy je odpowiednio zabezpieczyć. Do tego możesz użyć farby w sprayu do drewna.

W wygodnej puszce zamknięte są bezbarwne lakiery, emalie malarskie, które chronią powierzchnię drewna przed pękaniem i wilgocią. W tej kategorii znajdziesz także lakiery do drewna, które dodatkowo barwią jego powierzchnię na dany kolor. Te produkty doskonale sprawdzają się przy renowacji starych mebli. Przed nałożeniem farby do drewna koniecznie przygotuj dobrze jego powierzchnię, m.in. zdzierając starą powłokę i szlifując drewno, do uzyskania gładkiej powierzchni.

Gdzie jeszcze przydadzą Ci się spraye do malowania?

Spraye do malowania pozwalają na uzyskanie ciekawych efektów dekoracyjnych. Możesz nimi pokryć nie tylko meble drewniane i konstrukcje metalowe, ale także ściany w pokoju dziecięcym, sypialni czy salonie.

Produkty te może nie nadają się do pokrywania całych ścian farbą. Do tego lepiej wykorzystać farby akrylowe w puszkach i nałożyć je wałkiem Jednak spraye do malowania są doskonałym wyborem, jeśli chcesz stworzyć na ścianach oryginalne i ciekawe ozdoby.

Jeśli czujesz w sobie dryg do prac artystycznych, możesz spróbować samodzielnie stworzyć za pomocą sprayu rysunek w dziecięcym pokoju. Jeśli chcesz zachować większą precyzję przy nakładaniu farby, skorzystaj ze specjalnych przejściówek, które zmniejszają rozproszenie strumienia farby.

Łatwiejszym i szybszym sposobem na uzyskanie ciekawych dekoracji ściennych jest skorzystanie z różnego rodzaju szablonów. Wycięte z kartonów wzory tworzą czasami fantazyjne abstrakcje, motywy florystyczne lub przedstawiają ulubione postaci z bajek dla dzieci. Aby przenieść je na ścianie, wystarczy formę przykleić lub przytrzymać przy ścianie i farbą w sprayu pomalować puste pola. Po oderwaniu formy na ścianie zostanie rysunek.

Spraye do malowania wykorzystasz także na zewnątrz podczas różnego rodzaju zabaw. W tej kategorii znajdziesz lakier fluorescencyjny, który posłuży Ci do tworzenia dekoracji na nocną imprezę w ogrodzie lub inne plenerowe wydarzenia. Za ich pomocą możesz stworzyć dekoracje na pole do paintballa. Najlepiej sprawdzą się wówczas farby do maskowania.

Lakiery w sprayu do samochodu

Lakiery w sprayu znajdują szerokie zastosowanie w motoryzacji. Wiele elementów samochodu możesz pokryć za pomocą tych produktów. Dzięki temu nie tylko zmienisz ich kolor, ale także zabezpieczysz je przed czynnikami zewnętrznymi.

Do wszelkich części samochodów pracujących w wysokiej temperaturze np. tłumiki zastosuj lakiery w sprayu żaroodporne. Dzięki temu powierzchnia tych elementów będzie odpowiednio zabezpieczona. Sam lakier również wytrzyma temperaturę do 600°C.

W tej kategorii znajdziesz także praktyczne spraye do felg i zderzaków wykonanych z tworzywa sztucznego. Podczas jazdy elementy te są bardzo narażone na wszelkie zarysowania i uszkodzenia spowodowane np. uderzeniami żwiru z drogi.

Jednym z najczęściej uszkadzanych miejsc pozostaje dalej karoseria samochodu. Wszelkie rysy na lakierze możesz ukryć za pomocą lakieru akrylowego w sprayu. Za jego pomocą szybko przeprowadzisz drobne naprawy karoserii bez wizyt w warsztacie lakierniczym.

Jak dobrać odpowiednie lakiery w aerozolu?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz lakiery w aerozolu dostępne w szerokiej palecie kolorów. Jednak przy wyborze najlepszego produktu warto oprócz koloru zwrócić uwagę także na wykończenie. Lakiery w aerozolu mogą tworzyć matową, satynową lub błyszczącą powłokę. W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać i w jakiej aranżacji postawić mebel – taki wybierz lakier do jego wykończenia.

Doskonałym przykładem mogą być klasyczne drewniane krzesła, które chcesz ustawić w nowoczesnym salonie glamour. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy, że pomalujesz je na kolor czarny, biały lub szary kolor lakierem o błyszczącym wykończeniu. Z kolei w aranżacjach rustykalnych najlepiej sprawdzi się matowy, biały lakier do drewna. Salon w stylu industrialnym możesz uzupełnić meblami z konstrukcją metalową. Przy ich odnawianiu koniecznie wybierz lakier do metalu w kolorze np. czarnym. Dzięki temu dopasujesz stylistykę starego mebla do nowoczesnej aranżacji wnętrza.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.