Startery do świetlówek i żarówek

Pokaż na stronie

4 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Marka Philips
Typ zapłonnik do świetlówek
Kształt rurkowy
Marka Rabalux
Typ świetlówka energooszczędna
Kształt rurkowy
Marka Rabalux
Typ świetlówka energooszczędna
Kształt rurkowy
Marka Duwi
Typ LED
10 20 50 100 Ofert na stronie

W tej kategorii zebraliśmy startery do świetlówek, potocznie nazywane zapłonnikami. To urządzenia, których zadaniem jest umożliwienie przepływu prądu przez sekundę po włączeniu systemu i rozłączenie się. To niezwykle istotne elementy świetlówkowej oprawy oświetleniowej. W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy produkty. Odpowiednie materiały oraz precyzja wykonania sprawiają, że świetlówki nie mają problemów z migotaniem światła oraz mogą pracować lepiej i ciszej. Dzięki zastosowaniu starterów do świetlówek świetlówki i żarówki mają nawet o 25% dłuższą żywotność.


Oferowane przez nas zapłonniki do świetlówek S10 marki Philips oraz Duwi to produkty charakteryzujące się prostą budową umożliwiającą bardzo szybki montaż w oprawie. Producent gwarantuje bezpieczeństwo, wytrzymałość oraz wydajność produktu, dlatego warto wziąć go pod uwagę podczas poszukiwania produktu idealnego do swojego domu. Marka Philips to sprawdzony na rynku producent sprzętu i różnego rodzaju akcesoriów oświetleniowych. Przejrzyj już dziś ofertę atrakcyjnych produktów na stronie Bricomarche!


Oświetlenie LED jest coraz popularniejsze. Wykorzystywane jest zarówno przez Klientów indywidualnych, jak i osoby posiadające swoją działalność gospodarczą. Do poprawnej pracy takiego źródła światła konieczne są jednak specjalne startery do żarówek. Elementy najwyższej jakości znajdziesz w Bricomarche. Co warto o nich wiedzieć?


Startery do żarówek (znane także jako zapłonniki) to elementy regulujące przepływ prądu w instalacji oświetleniowej. Pełnią tam niezwykle istotną rolę. Jeżeli chcesz postawić na światła LED (co jest świetną decyzją), musisz zaopatrzyć się w zapłonniki najwyższej jakości.


Dlaczego warto wybrać oświetlenie LED?

Przede wszystkim żarówki lub świetlówki LED to ogromna oszczędność energii, co przekłada się na mniejsze koszty eksploatacji pomieszczenia i dbałość o środowisko. Poza tym oświetlenie LED jest bardzo wytrzymałe, wszechstronne i nadaje się do wykorzystania w wielu pomieszczeniach – od biur, przez kuchnię i łazienkę, po pokój gościnny czy sypialnię.


Możesz samodzielnie wybrać wariant oświetlenia, który będzie najbardziej Ci odpowiadał pod względem mocy i barwy. Niezależnie jednak od tego, musisz zastosować wysokiej klasy startery do świetlówek. Co warto o nich wiedzieć?


Czym są startery do żarówek? W jaki sposób działają?

Zapłonniki do świetlówek to elementy, które są niezbędne do uruchomienia źródła światła LED. Odpowiadają one za zainicjowanie zapłonu w żarówce. Kontrolują też obwód elektryczny, aby nie doszło w nim do zwarcia, spięcia czy przegrzania.


Jak działają tego rodzaju elementy? Przez jedną sekundę prąd przepływa przez starter, a ten inicjuje w tym czasie działanie żarówki, po czym się wyłącza. Następnie kontroluje układ zapłonu, inicjując go ponownie w razie potrzeby. Nieprawidłowe funkcjonowanie zapłonników wpływa na prawidłowe funkcjonowanie lampy LED. Nie da się jej włączyć, a nawet jeżeli dojdzie do zainicjowania, żarówki mogą migotać i przerywać pracę. To znak, że należy postawić na nowe startery.


W jaki sposób wybrać odpowiednie startery do swoich potrzeb?

Wybierając startery do świetlówek, zwróć uwagę na obsługiwaną przez niego moc żarówki (np. 60W), jego rodzaj dostosowany do lampy (tutaj możemy wskazać m.in. S10) oraz długość i szerokość elementu. W ten sposób dostosujesz go do posiadanej lampy. Pamiętaj, aby dobrać markowe zapłonniki, które umożliwiają skuteczną pracę przez wiele cykli włączania i wyłączania oświetlenia. Dzięki temu żarówki nie będą migotać, a instalacja będzie przez wiele lat funkcjonować zgodnie z założeniami.


W Bricomarche mamy różnego rodzaju startery do świetlówek, które sprawdzą się w wielu instalacjach oświetleniowych. Ich jakość i skuteczność została doceniona przez naszych stałych Klientów.


Jakiego rodzaju startery do świetlówek znajdziesz w naszej ofercie?

Posiadamy między innymi zapłonniki do świetlówek znanej i cenionej firmy Philips i nie tylko, w wielu wersjach i wariantach (np. wspomniane S10 obsługujące świetlówki o mocy od 4W do 65W). Znajdziesz u nas startery, które charakteryzują się wieloletnią wydajnością i odpornością na intensywną eksploatację.


Poza tym posiadamy także szeroki wybór świetlówek LED i lamp, żarówek czy akcesoriów niezbędnych do przygotowania profesjonalnego oświetlenia energooszczędnego. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych producentów i są sprawdzane przed sprzedażą. Dzięki temu możemy dać naszym Klientom gwarancję ich jakości.


Potrzebujesz dalszych wskazówek względem wyboru odpowiedniego startera lub żarówki do Twojej lampy? Chciałbyś zamontować żarówkę LED, ale nie wiesz, czy wybrany model będzie odpowiedni? Zapraszamy do kontaktu! Pomożemy Ci dobrać elementy, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i będą ze sobą kompatybilne. Od wielu lat oferujemy wysokiej klasy części do oświetlenia, dzięki czemu poznaliśmy temat na wylot.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.