Świetlówki, żarówki

Świetlówki, żarówki i inne źródła światła w sklepie Bricomarche.pl

Nowoczesne żarówki i świetlówki mają wiele zalet. Ich głównym atutem jest duża moc, idąca w parze z niskim poborem prądu. W naszej ofercie znajdziesz na przykład żarówki, które rozjaśnią pomieszczenie światłem o natężeniu 600 lumenów, a ich moc to zaledwie 11 Wat.

Podczas wybierania żarówek warto zwrócić uwagę na cztery parametry:

moc – w praktyce oznacza zużycie prądu. Im niższa, tym korzystniejsza dla rachunków;

ilość lumenów (lm) – to informacja o tym, jak jasno świeci żarówka;

rodzaj trzonka (gwintu) – najpopularniejsze to E27 oraz E14, a w przypadku żarówek LED GU10 i GU9. Wymagany rodzaj trzonka należy sprawdzić w lampie, do której będziemy montować żarówkę;

barwa światła – w zależności od własnych preferencji możemy wybrać bardziej ciepły lub chłodny odcień.

Nasza szeroka oferta żarówek sprawi, że z pewnością znajdziesz te idealne.

Miłośnikom nowoczesnych rozwiązań polecamy panele i taśmy LED. Taśmy mają raczej charakter dekoracyjny, a panele dostarczą do pomieszczenia dużą ilość świtała – na przykład 3000 lumenów. Tak zwane LEDy zużywają jeszcze mniej prądu niż nowoczesne żarówki. Ich zaletą jest również to, że nie nagrzewają się.
Coraz więcej osób podejmuje decyzję o zastąpieniu tradycyjnych żarówek za pomocą świetlówek. Sklep Bricomarche to idealne miejsce na poszukiwania nowych, wymarzonych produktów takich jak halogeny, żarówki LED i świetlówki energooszczędne od renomowanych producentów. Oferowany przez nas towar to dobre rozwiązanie ze względu na niską cenę w połączeniu ze świetną jakością wykonania. Świetlówki zużywają zdecydowanie mniej energii niż zwykłe żarówki, dlatego jeśli chcesz ograniczyć koszty zużycia prądu, to ta opcja będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
Dodatkowo świetlówki wykazują nawet do 10 razy dłużej niż ich tradycyjne odpowiedniki! Produkty proponowane przez Bricomarche to również dbałość o planetę - świetlówki wytwarzają zdecydowanie mniej ciepła, dlatego to ekologiczne rozwiązanie. Dodatkowo światło, które produkowane jest przez świetlówki, ma naturalną barwę i nie jest męczące. Korzystając z naszej oferty, z pewnością dobierzesz produkt, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia całej oferty naszego sklepu!

Porady

Zobacz więcej porad