Akcesoria do montażu wykładzin i dywanów

Pokaż na stronie

11 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał 100 % akryl
Typ inna
Materiał 100 % akryl
Typ inna
Typ dwustronna
Typ dwustronna
Materiał tworzywo sztuczne
Typ dwustronna
Materiał 100 % akryl
Typ inna
Materiał tworzywo sztuczne wzmocnione tkaniną
Typ dwustronna do wykładzin
Materiał tworzywo sztuczne folia
Typ dwustronna do wykładzin
Materiał tworzywo sztuczne folia
Typ dwustronna do wykładzin
Typ dwustronna
Materiał tworzywo sztuczne folia
Typ dwustronna do wykładzin
10 20 50 100 Ofert na stronie

Montaż okryć podłogowych takich jak wykładziny albo dywany często wymaga odpowiednich narzędzi. Akcesoria do montażu dywanów oraz wykładzin to produkty, które zostały wykonane, aby ustabilizować materiał na podłodze oraz zapobiegać jego ślizganiu. To niezwykle ważny element, aby wnętrze było całkowicie bezpieczne dla jego użytkowników. Jak o to zadbać? Wystarczy wykorzystać odpowiednie taśmy unieruchamiające albo listewki, dzięki którym wybrany rodzaj wykończenia podłóg nie będzie się przesuwał.


Wszystkie oferowane w asortymencie akcesoria do dywanów zostały wykonane w taki sposób, aby możliwe było dostosowanie ich rozmiaru do konkretnych potrzeb. Nadają się zarówno na podłogi wykończone w konkretny sposób, na przykład z panelami podłogowymi, jak i na te betonowe, bezpośrednio z wylewką. Wszystkie akcesoria mają nieco inny sposób montażu, który umożliwia unieruchomienie takich materiałów jak dywany i wykładziny. To rozwiązanie sprawdzi się we wnętrzach użytkowych, ale przede wszystkim mieszkalnych.


W dzisiejszych czasach wykładziny dywanowe wracają do łask, ze względu na szeroki wybór ich ciekawych designów. Tego typu elementy wyposażenia wnętrza pozwalają na estetyczne i trwałe wykończenie posadzek, z czego korzystają nie tylko właściciele mieszkań, ale też przedsiębiorcy, stosując takie rozwiązanie w swoich zakładach pracy.

Oczywiście chcąc, aby taka podłoga spełniała swoje zadanie, trzeba ją dobrze położyć i zastosować odpowiednie akcesoria do montażu wykładzin, które sprawią, że efekt będzie nie tylko ładny, ale i solidny. W sklepie internetowym Bricomarche znajdziemy szereg produktów, które ułatwią zamontowanie wykładziny oraz takich, które zwiększają estetykę całej konstrukcji. Oferujemy między innymi listwy dywanowe, taśmy oraz innego rodzaju akcesoria, które ułatwią nam pracę i udoskonalą efekt wykończenia.


Jakie akcesoria do montażu dywanów będą nam potrzebne?

Do wykańczania podłóg w różnych pomieszczeniach przydają się akcesoria, bez których cały proces zakładania powierzchni podłogowej nie byłby efektywny. Istnieje kilka elementów, stanowiących podstawę grupy akcesoriów do montażu wykładzin.


Listwy wykończeniowe

Po przytwierdzeniu do podłoża wybranego modelu wykładziny lub dywanu, należy je estetycznie wykończyć. To właśnie do tego celu przygotowane zostały listwy do montażu wykładzin, które można wykorzystać na kilka sposobów.

Najczęściej stosowane są listwy dywanowe, które służą typowo do tworzenia elementów wykończeniowych i pełnią rolę estetyczną. Takie listwy wyposażone są w taśmę samoprzylepną, do której można przymocować wykładzinę. Listwy mają za zadanie chronić brzeg materiału przed pruciem się, jednocześnie stabilizując formę całej konstrukcji i zapewniając lepszy efekt estetyczny.

Inne listwy służą do łączenia wykładzin z innym materiałem podłogowym. Ma to na celu zniwelowanie różnicy poziomów między posadzkami i zakrycie miejsca łączenia.

W naszym asortymencie posiadamy wysokiej jakości listwy do montażu wykładzin, wykonane z solidnego drewna o różnych wymiarach. Takie modele świetnie sprawdzą się jako wykończenie zakładania dywanu, stanowiąc doskonałe uzupełnienie konstrukcji podłogowej.


Do czego służą taśmy dywanowe?

Taśmy do dywanów dwustronne to akcesoria, dzięki którym mocowanie i utrzymanie w miejscu dywanów oraz wykładzin jest znacznie łatwiejsze. Są to produkty, które od lat stosowane są przez firmy montażowe, zajmujące się zakładaniem dywanów w różnych pomieszczeniach.

Dobrej jakości taśma do wykładzin pozwala na solidne przymocowanie warstwy dywanowej do podłogi, co sprawi, że efekt będzie długotrwały. Dzięki dwuwarstwowej warstwie klejącej można liczyć na to, że taka taśma zapewni nam trwałość i prostotę montażu, a jednocześnie jest to produkt ekonomiczny, zapewniający zwiększoną estetykę pracy.


Dlaczego odpowiedni dobór akcesoriów do montażu wykładzin jest tak ważny?

Wykładziny to aktualnie dość często stosowane elementy wyposażenia wnętrz. Wykorzystuje się je z wielu względów. Są nie tylko dość tanie i praktyczne, ale, ze względu na różnorodność designów, świetnie się prezentują. Oczywiście tylko wtedy, gdy zostaną odpowiednio zamontowane. To właśnie dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na dobór niezbędnych akcesoriów do montażu wykładzin, dzięki którym położenie takiego dywanu stanie się łatwiejsze i znacznie przyjemniejsze.

Każdy montażysta zdaje sobie sprawę, że, aby stworzyć ładne wykończenie podłogowe, przydają mu się listwy do montażu wykładzin oraz odpowiednie taśmy, sprzyjające zwiększeniu stabilności. Te niepozorne dodatki do zestawu montażowego zapewniają dobre efekty całej pracy, pozwalając na trwałe umocowanie dywanu w taki sposób, aby zapewniał najlepszy efekt wizualny, a jednocześnie przez długi czas mocno trzymał się podłoża.


Akcesoria do montażu dywanów - znajdź to, co niezbędne w naszym sklepie

Market Bricomarche oferuje wszystkim montażystom, tym mniej i bardziej profesjonalnym, szeroki wybór akcesoriów, wspomagających montaż wykładzin. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości listwy wykończeniowe, wykonane z drewna, które świetnie się prezentują i zapewniają dywanom stabilność oraz ciekawą prezencję. Korzystając z naszego asortymentu, masz okazję dobrać ekwipunek, które okaże się niezbędny do tego, aby wykonać profesjonalne wykończenie podłogi i uzyskać wymagany efekt.
Dostępne w markecie akcesoria charakteryzują się profesjonalnym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną. Wszystkich serdecznie zachęcamy do przeglądania produktów i wyboru tego, co najbardziej potrzebne.

Powiadom o dostępności