Cement Biały 52,5 R 25 kg Aalborg

Aalborg

Cement Biały 52,5 R 25 kg Aalborg

Aalborg

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Cement Biały 52,5 R 25 kg Aalborg
  • Cement Biały 52,5 R 25 kg Aalborg Opinie
  • Porady
Biały kolor, wyjątkowa stabilność, niska zawartość alkaliów i wysoka odporność na siarczany – te właściwości sprawiają, że AALBORG WHITE jest cementem o unikalnej jakości. Większość międzynarodowych norm cementowych klasyfikuje AALBORG WHITE jako cement niskoalkaliczny, odporny na działanie siarczanów.
Marka
Aalborg
Typ
52,5 R
Opakowanie
25 kg
Okres ważności
12 miesięcy od daty produkcji
Właściwości
AALBORG WHITE cement jest szybkotwardniejącym cementem portlandzkim białym, o wysokiej wczesnej /2 dni/ i standardowej /28 dni/ wytrzymałości, produkowanym z wyjątkowo czystego kamienia wapiennego (kredy) i drobnoziarnistego piasku,
Zastosowanie
do wewnątrz i na zewnątrz
EAN
5709328421140

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.