Folie ochronne, paroizolacyjne i budowalane

Pokaż na stronie

14 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Długość 50 m
Długość 2 m
Długość 25 m
Długość 50 m
Długość 25 m
Typ folia ochronna
Długość 0,2 m
Typ folia ochronna
Długość 0,33 m
Typ folia budowlana
Długość 0,2 m
Typ folia budowlana
Długość 0,25 m
Typ folia paroizolacyjna
Długość 0,1 m
Typ folia paroizolacyjna
Długość 0,2 m
Typ folia do izolacji poziomej
Długość 0,3 m
Typ folia do izolacji poziomej
Długość 0,3 m
Typ folia do izolacji poziomej
Długość 0,3 m
10 20 50 100 Ofert na stronie

Wiele prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych wymaga zastosowania materiałów zabezpieczających. Czasami pełnią one jedynie tymczasową funkcję ochronną. Innym razem stanowią element konstrukcji. W naszej ofercie przygotowaliśmy profesjonalne folie, taśmy i kleje, z pomocą których można wykonać większość prac związanych z budową domu czy po prostu remontem. Wszystkie zgromadzone produkty pochodzą od cenionych producentów, dlatego masz pewność, że folie budowlane i ochronne cechuje wysoka jakość i trwałość.


Dla osób, które zaplanowały remont tylko jednego pomieszczenia w domu, polecamy folie ochronne, w tym również w formie kurtyn drzwiowych. Skutecznie chronią one wnętrza przed wnikaniem do nich pyłu czy kurzu będących produktami ubocznymi prowadzonych prac. Dobrze dopasowane folie ochronne znajdą zastosowanie również podczas zwykłego odświeżenia ścian, bo pozwolą na przykład zabezpieczyć meble czy stolarkę okienną. Bardziej profesjonalne folie budowlane służą zwykle do wykonywania izolacji chroniącej przed parą albo wilgocią. Niektóre rodzaje produktów można stosować już na etapie budowy fundamentów.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.