Ładowarki do baterii i akumulatorków

Pokaż na stronie

17 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Rozmiar AA/AAA
Rozmiar AA/AAA
Rozmiar AA, AAA, C, D, 9V
Napięcie 12 V
Napięcie 12 V
Napięcie 230 V
Rozmiar AA, AAA
Napięcie 230 V
Rozmiar AA, AAA, C, D, 9 V
Napięcie 230 V
Napięcie 230 V
Napięcie 230 V
Rozmiar 9 V
Rozmiar AA/AAA
Rozmiar AA/AAA
Napięcie 230 V
Napięcie 230 V
Napięcie 230 V
Napięcie 230 V
Napięcie 230 V
Rozmiar AA, AAA
10 20 50 100 Ofert na stronie

Baterie w telefonach, akumulatory w urządzeniach elektrycznych - wszystkie te sposoby zasilania wymagają regularnego ładowania. W większości przypadków do tego zadania nadają się tylko profesjonalne ładowarki do baterii. Parametrem, na którym warto zwrócić uwagę, jest moc ładowarki - powinna być odpowiednia do potrzeb danego sprzętu. Zazwyczaj producent określa to w instrukcji. W naszym sklepie oferujemy różnorodne ładowarki do baterii; wszystkie modele są zgodne ze współczesnymi standardami.


Wśród ładowarek dostępne są modele, które można podłączyć do gniazda zasilania sieciowego, jak i te odpowiednie do gniazd samochodowych. Część urządzeń ma odpinane kable, co ułatwia ich przechowywanie i przenoszenie. Baterie, ładowarki i latarki można kupić również w zestawie. Nie brak modeli, które dostosowane są do ładowania standardowych baterii AA lub AAA. Dostępne są jednak również zasilacze impulsowe albo modele z gniazdami na USB. Dzięki bogatemu asortymentowi można wybrać dokładnie taką wersję ładowarki, która sprawdza się najlepiej.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.