Podkładki, termosy i inne akcesoria kuchenne

Pokaż na stronie

1082 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał stal nierdzewna
55 99 szt.
Materiał szkło
Pojemność 1 l
32 99 szt.
Materiał szkło
Pojemność 1 l
1 99 szt.
Materiał ceramika
17 99 szt.
Materiał ceramika
Pojemność 0,39 l
14 99 szt.
Materiał szkło
Materiał szkło
Materiał metal
Materiał szkło
Pojemność 0,3 l
Materiał drewno
Materiał tworzywo sztuczne
Typ przepychacz
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał drewno, stal
Materiał drewno kauczukowe
Typ chlebak
Materiał szkło
Materiał szkło
Materiał szkło
10 20 50 100 Ofert na stronie

Funkcjonalne, a przy tym estetyczne akcesoria kuchenne to świetny wybór do kuchni w każdym stylu. Bogata oferta wzorów i kolorów sprawia, że bez trudu można wybrać idealny produkt do danej aranżacji. Artykuły kuchenne dostępne są w formie tekstyliów, jak i produktów z innych materiałów, takich jak drewno, tworzywo albo metal. Tego rodzaju narzędzia kuchenne mają za zadanie przede wszystkim zwiększyć funkcjonalność pomieszczenia. Nie oznacza to jednak, że nie mogą stanowić również ciekawej ozdoby, podkreślającej indywidualny styl każdego wnętrza.


Wszystkie akcesoria kuchenne, które można znaleźć w asortymencie sklepu Bricomarche.pl, to wyroby znanych producentów. Dzięki temu każdy kupujący ma gwarancję, że są one trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a przy okazji również nowoczesne pod względem designu. Artykuły kuchenne sprawdzą się zarówno bezpośrednio w kuchni, jak i podczas wycieczek czy wyjazdów. Wiele z nich jest wielokrotnego użytku, co sprawia, że artykuły kuchenne są ekologiczne.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.