Fartuszki i ścierki kuchenne

Fartuszki i ścierki kuchenne | Bricomarche.pl

Estetycznie wykończona kuchnia to nie tylko meble, ale również dodatki. Ściereczki kuchenne są nie tylko funkcjonalne, ale mogą również nawiązywać do stylu, w którym przygotowane zostało pomieszczenie. Tego rodzaju produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, a także mogą być pokryte wzorami i grafikami. Warto dopasować do nich również fartuszki kuchenne przeznaczone dla każdego gotującego członka rodziny. Wspólne gotowanie to świetny czas na pogłębienia relacji, a akcesoria w jednym stylu na pewno poprawią atmosferę.


Wszystkie dostępne w asortymencie sklepu Bricomarche.pl akcesoria kuchenne zostały starannie przemyślane, aby spełniać nie tylko funkcję praktyczną, ale również estetyczną. Ściereczki kuchenne są dostępne w praktycznych zestawach. Można wybrać te idealne do naczyń, jak i specjalne ręczniki, które będą świetnym rozwiązaniem, gdy trzeba wytrzeć mokre dłonie. Regulowane na wiele sposobów, a także zawiązywane w pasie fartuszki kuchenne to propozycja, która będzie pasowała praktycznie każdemu, bez względu na noszony rozmiar ubrań.


Fartuszki i ścierki kuchenne – akcesoria niezbędne w każdej kuchni

Podczas gotowania zawsze dochodzi do zabrudzenia blatu, ścianki, kuchenki, a nawet ubrania. Na szczęście w tej kategorii znajdziesz akcesoria, które pozwolą Ci szybko uporać się z wszelkiego rodzaju plamami po sosach, cieście czy napojach. Znajdziesz tu także fartuszki kuchenne, które możesz założyć do gotowania, aby uchronić swoje ubranie przed trudnymi do sprania plamami. Fartuszki kuchenne występują w różnych wzorach, dzięki czemu wybierzesz idealny model zarówno dla kucharza, jak i kucharki.


Dostępne są także ścierki kuchenne różnego rodzaju. Wykonane są z różnych materiałów i przeznaczone do nieco innych zadań. Jedne ścierki kuchenne pozwolą Ci zetrzeć mokre plamy z blatu czy wytrzeć naczynia po myciu. Inne są doskonałe do czyszczenia kuchenek, podłogi czy mebli kuchennych.


Ochroń swoje ubranie podczas gotowania – wybierz fartuchy kuchenne

Z pewnością nie raz organizowałeś ważne uroczystości w domu. Wszyscy goście czekają już na podanie głównego dania, a Ty w ostatnim momencie chlapiesz na swoją białą bluzkę sos pomidorowy. Takich sytuacji na szczęście możesz uniknąć. Wystarczy, że w kuchni znajdą się fartuchy kuchenne. Będą one potrzebne na każdym etapie przygotowań uroczystego obiadu. Fartuchy kuchenne przydadzą Ci się zarówno podczas gotowania, jak i podczas podawania dań do stołu.


W tej kategorii znajdziesz eleganckie fartuchy ochronne do kuchni wykonane z bawełny lub poliestru. Dostępne są modele w śmieszne lub w tradycyjne wzory, które przydadzą się np. podczas grillowania na świeżym powietrzu. Fartuchy ochronne do kuchni możesz z łatwością wyprać w pralce.


Rękawice ochronne – akcesorium uzupełniające fartuszek do kuchni

Oparzyłeś się kiedyś o gorącą blachę, ruszt czy garnek? Z pewnością wiesz dobrze, jak to boli. Fartuszek do kuchni z pewnością Ci się przyda, jednak koniecznie wyposaż go także w rękawicę ochronną. W tej kategorii znajdziesz rękawice uszyte ze sztucznych materiałów i wypełnione gąbką, która chroni dłoń przed wysoką temperaturą rozgrzanych naczyń.


Fartuszek do kuchni możesz uzupełnić także o silikonową łapkę na palce, która pozwoli Ci bez problemu wyjąć rozgrzaną blachę z piekarnika, czy przenieść rusz z grilla na stolik.


Ścierki do kuchni – jakie są najlepsze?

Ścierki do kuchni to kolejne elementy wyposażenia, bez którego nie sposób wyobrazić sobie funkcjonalnej kuchni. W tej kategorii znajdziesz eleganckie zestawy ścierek kuchennych wykonanych z bambusa lub bawełny. Te ekologiczne materiały sprawiają, że ścierki do kuchni są wielokrotnego użycia. Możesz je wyprać w pralce i ponownie użyć do wycierania mokrych naczyń czy garnków. Możesz wybierać modele jednobarwne, które świetnie pasują do nowoczesnych aranżacji lub tradycyjne wzory w typową kuchenną kratkę. Zawieszone przez drążek od piekarnika będą stanowiły dodatkowy element dekoracyjny kuchni.


Jakie ściereczki kuchenne wybrać do sprzątania kuchni?

Oprócz typowych ścierek przydadzą Ci się ściereczki kuchenne do sprzątania. W tej kategorii znajdziesz szereg bardzo chłonnych ściereczkę wykonanych ze sztucznych materiałów. Te z mikrofibry doskonale nadają się do sprzątania blatu, z kolei gąbczaste ściereczki kuchenne z celulozy pozwolą Ci szybko zebrać płyny z blatu czy kuchenki. Dużą ich zaletą jest to, że wykonane są z materiału ekologicznego. Możesz używać ich także do mycia naczyń. Dobrym wyborem są także ściereczki na rolce.


W tej kategorii znajdziesz także praktyczne ścierki do podłogi o ostrzejszym włosiu. Produktami tymi szybko zetrzesz brud i plamy z płytek gresowych na podłodze.

Porady

Zobacz więcej porad