Akryl beżowy 300 ml

Soudal Sp. z o.o.

Akryl beżowy 300 ml

Soudal Sp. z o.o.

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj

Paleta kolorów

  • Opis i specyfikacja Akryl beżowy 300 ml
  • Akryl beżowy 300 ml Opinie
  • Porady
Uniwersalny akryl budowlany do zastosowań wewnętrznych
Marka

SOUDAL

Pojemność

300 ml

Zastosowanie

Spoinowanie połączeń między ścianami i sufitami, płyt gipsowo - kartonowych itp. Wypełnianie szpar i pęknięć w betonie, murze, tynku, drewnie itp. Fugowanie listew ościeżnicowych i przypodłogowych, parapetów, kasetonów i gzymsów dekoracyjnych itp. Uszczelnianie połączeń budowlanych o niewielkiej ruchomości (do 15%)

Właściwości

Trwałe i odporne na blaknięcie kolory, Po utwardzeniu daje się malować i nie przebarwia powłok malarskich, Doskonała przyczepność do wszelkich podłoży porowatych stosowanych w budownictwie: tynków gipsowych i cementowych, betonu, kamienia, drewna, płyt G-K itp, Nie zawiera rozpuszczalników - bezwonny i bezpieczny dla wszelkich materiałów dekoracyjnych, Nie powoduje korozji metali,

EAN

5411183067783

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.