Szampon dla kota 330 ml Comfy

Aquael

Szampon dla kota 330 ml Comfy

Aquael
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Szampon dla kota 330 ml Comfy
  • Szampon dla kota 330 ml Comfy Opinie
  • Porady
Uniwersalny szampon dla kotów. Łagodnie pielęgnuje i odżywia sierść. Poprawia jakość okrywy włosowej i ułatwia jej rozczesywanie.
Typ
szampon
Opakowanie
330 ml
Skład
woda dejonizowana, etoksylowany laurylosiarczan sodu, dietanoloamid kwasów tłuszczowych z oleju kokosowego, ekstrakt z rumianku, kwas cytrynowy, ester kwasu mlekowego i alkoholi tłuszczowych C12-13, dodatki zapachowe, Acid yellow 11, Acid blue 7, Acid red 1
Zastosowanie
Zwilżyć sierść kota ciepłą wodą, nanieść szampon i delikatnie rozprowadzić po sierści unikając oczu i uszu. Dokładnie spłukać ciepłą wodą. W razie potrzeby zabieg można powtórzyć.
EAN
5905546211253

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.