- Bricomarché
- >Ogród
- Okazje tylko online
- Wszystkich Świętych
- Halloween
- Promocje
- Sylwester/Nowy Rok
- Zwierzęta
- Hobby
- Elektryka
- Farby i lakiery
- Łazienka
- Kuchnia
- Stolarka
- Oświetlenie
- Ogrzewanie i wentylacja
- Hydraulika
- Dekoracje wnętrz
- Narzędzia
- Artykuły gospodarcze
- Budowanie
- Świat dziecka
- Panele podłogowe
- Płytki i gresy
- Przechowywanie
- Wielkanoc
- Boże Narodzenie
- >Świece na nornice 3 szt. BROS

Świece na nornice 3 szt. BROS
Zamówienie online
Dostępny
W sklepie
Odbiór w sklepie lub Bricomacie za 0 zł
Opis produktu
Środek w formie świecy dymnej o działaniu gazowym, do odstraszania nornic na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych. Skuteczny aż do 14 dni od zastosowania. Produkt biobójczy, nie jest środkiem ochrony roślin.
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Specyfikacja
- DziałanieŚrodek w formie świecy dymnej o działaniu gazowym, do odstraszania nornic na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych. Skuteczny aż do 14 dni od zastosowania. Produkt biobójczy, nie jest środkiem ochrony roślin.
- EAN5904517126657
- Informacje o producencieBROS sp. z o.o., ul. Karpia 24, 61-619 Poznań, [email protected]
- SkładSubstancja czynna: ditlenek węgla ok 4% (4g/100g)- powstaje w wyniku reakcji spalania. Zawiera chloran (V) potasu.
- StosowanieUstalić czynne nory i korytarze. Wybrać norę lub przygotować otwór w czynnym korytarzu, końcówkę świecy zapalić od płomiena (ok.5-15s). Świecę natychmiast włożyć do nory lub przygotowanego otworu. Po zgaśnieciu świecy otwór szczelnie zatkać wiązką trawy i przysypać ziemią, nie niszcząc tunelu.
Do pobrania
- PobierzKarta charakterystykiPDF
Podobne produkty
Opinie
Data malejąco
- Data malejąco
- Data rosnąco
- Ocena malejąco
- Ocena rosnąco
- Najbardziej przydatne
- Najmniej przydatne
- Brak wyników
- Brak wyników
0
Na podstawie 0 opinii
Porady
