Drukuj

Klej Mamut - trwały i elastyczny, 290 ml

Den Braven
PLN
36 99 op.
Cena za 1 l 127.55 zł
Do ulubionych
  • Opis i specyfikacja Klej trwały elastyczny Mamut 290 ml
  • Klej trwały elastyczny Mamut 290 ml Opinie
  • Porady
36 99 op.
Piany, masy i kleje to produkty, których często używa się w trakcie prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych. W naszym sklepie Bricomarche.pl oferujemy klej Mamut do zadań specjalnych. Ten jednoskładnikowy produkt na bazie hybrydowej gwarantuje bardzo trwałe mocowanie nawet ciężkich elementów. Jest w stanie zapewnić wytrzymałość na zerwanie na poziomie 22 kilogramów na centymetr kwadratowy. Klej trwale elastyczny Mamut szybko wysycha i gwarantuje natychmiastowe wiązanie. Może być stosowany na powierzchniach gładkich i chropowatych, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i poza budynkami. Z tego powodu nadaje się do montażu blatów, szafek, parapetów, ale również blachy i dachówek. Jest uniwersalny i w większości sytuacji z powodzeniem zastępuje wkręty i śruby. Klej Mamut jest dostępny w kartuszu - jego aplikacja wymaga zastosowania pistoletu.
Marka
Bostik
Informacje dodatkowe
Klejone elementy oczyścić z zabrudzeń i pozostałości po poprzednich klejach bądź kitach, odtłuścić i osuszyć. W razie wątpliwości przeprowadzić test przyczepności.
Rodzaj aplikacji
pistolet
Pojemność
0,29 l
Temp. stosowania
5 - 40°C
EAN
8711595117586
Zastosowanie
Elastyczne i wyjątkowo trwałe klejenie ciężkich lub mocno obciążonych elementów (bez podpierania), w tym: okładzin, blatów, półek, ram, frontów, parapetów, gzymsów, progów, materiałów izolacyjnych, luster, maskownic, obudów, tablic, ekranów, paneli, w kombinacji z podłożami suchymi oraz lekko wilgotnymi. Przyklejanie materiałów dekarskich (np. blacha, dachówki ceramiczne, cementowe).
Właściwości
Klei z „siłą mamuta” - do 22 kg/cm² maksymalna wytrzymałość na zerwanie. Klejenie bez podpierania (natychmiastowa przyczepność). Zastępuje śruby, kołki i gwoździe (wysoce uniwersalny). Bardzo krótki czas schnięcia (bez wody i rozpuszczalników). Po utwardzeniu trwale elastyczny i odporny na działanie czynników atmosferycznych (w tym: na temperaturę od -40°C do +90°C oraz wodę). Do podłoży gładkich i porowatych, wewnątrz i na zewnątrz. Bardzo dobrze przyczepny do większości podłoży budowlanych, w tym do: betonu, tynku, gipsu, kamienia, ceramiki budowlanej, szkła, stali, metali, lakierowanego drewna, PCW, polistyrenu, poliestru i tworzyw podobnego typu.- odporny na spływanie (do zastosowań poziomych i pionowych), powstawanie pęcherzy, rys skurczowych i pęknięć - wysoka odporność fizyczna i mechaniczna (bardzo dobrze znosi drgania i wibracje)- bezpieczny w użyciu - nie zawiera izocyjanianów, silikonu, rozpuszczalników, polichlorku winylu i plastyfikatorów- prawie bezwonny i neutralny c

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.