Grill węglowy Angular Activia

Activa

Grill węglowy Angular Activia

Activa

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Grill węglowy Angular Activia
  • Grill węglowy Angular Activia Opinie
  • Porady
Grill węglowy ANGULAR sprawdzi się podczas każdego grillowania. Duża powierzchnia rusztu grillowego oraz rusztu do podgrzewania pozwala na przyrządzanie wielu potraw. Regulację temperatury umożliwia płynnie regulowana misa paleniskowa za pomocą korby. Zamykana klapa paleniskowa daje łatwy i wygodny dostęp do misy paleniskowej, a wyciągana szuflada na popiół czyni czyszczenie grilla łatwiejszym i przyjemniejszym. Funkcjonalność grilla podnosi składana półka boczna, druciana półka dolna oraz uchwyt grilla ze stali szlachetnej ze zintegrowanym otwieraczem do butelek.
Informacje dodatkowe
wykonanie z lakierowanej blachy stalowej, chromowany ruszt grillowy, ruszt do podgrzewania potraw o dużej powierzchni, perforowana blacha paleniskowa z płynną regulacją wysokości za pomocą korby, wyciągana szuflada na popiół zapewnia łatwe czyszczenie grilla, przesłona wentylacyjna w pokrywie (x2) i misce paleniskowej (x2), termometr w pokrywie, stabilna półka boczna, która służy m.in. do przygotowywania potraw; uchwyt grilla ze zintegrowanym otwieraczem do butelek, zamykana klapa paleniskowa umożliwiająca łatwy i wygodny dostęp do miski paleniskowej, podstawa jezdna z dwoma kołami odpornymi na warunki atmosferyczne, sterowanie temperaturą grillowania za pomocą płynnej regulacji wysokości paleniska, duża powierzchnia grillowania 57,5 x 42 cm - odpowiedni dla około 12 osób
Rodzaj
węglowy
Długość
103 cm
EAN
4260636340734
Materiał
stal
Szerokość
65 cm
Kolor
czarny

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.