Drukuj
Tylko online

Żarówka LED ORO-E27-FL-CLARO-7W-DW dzienna

E
Żarówka LED ORO-E27-FL-CLARO-7W-DW dzienna
LED-POL Sp. z o.o.
PLN
11 99 szt.
Dostępny
Dostępny
Do ulubionych
  • Opis i specyfikacja Żarówka LED ORO-E27-FL-CLARO-7W-DW dzienna
  • Podobne produkty
  • Żarówka LED ORO-E27-FL-CLARO-7W-DW dzienna Opinie
  • Porady
11 99 szt.

Żarówka LED ORO-E27-FL-CLARO-7W-DW

Żarówki LED na długo zaskarbiły sobie miłość wielu konsumentów. Nie jest to zaskakujące zważywszy na to, że swoimi właściwościami mocno odbiegają od tych tradycyjnych. Dodatkowo mają szerokie spectrum zastosowania.

Żarówka LED ORO-E27-FL-CLARO-7W-DW cechuje się klasycznym kształtem i transparentnym wykończeniem, co sprawia, że można ją wykorzystać w większości lamp oraz odpowiednio oświetli każde pomieszczenie, dzięki perfekcyjnemu rozproszeniu promieni świetlnych.

Produkt posiada przede wszystkim wyraźne walory dekoracyjne. Cztery, pionowe żarniki o żółtej barwie rozświetlają wnętrze żarówki, tworząc dodatkowe, zachwycające wrażenia estetyczne. Te elementy sprawiają, że produkt można użyć do lamp, w których żarówki są eksponowane np. lampy ośmiornice czy stojące lampy w stylu latarni.

Żarówka LED ORO-E27-FL-CLARO-7W-DW

Żarówka emituje neutralną barwę światła, która działa pobudzająco i aktywizuje do działania. Z tego powodu będzie idealna w miejscach pracy oraz nauki np. w szkole.


Żarówka LED ORO-E27-FL-CLARO-7W-DW to również gwarancja oszczędności pieniędzy w porównaniu do tradycyjnych - zużycie energii jest mniejsze nawet o 90%, a w żarówce LED 6-8W odpowiada ok 50W zwykłej! Większość pobieranej energii elektrycznej zamieniana jest w światło, a nie w ciepło jak w przypadku żarówki tradycyjnej.


Wysoka jakość i oszczędność pieniędzy. Czego chcieć więcej? Sprawdź ofertę żarówek ledowych w sklepie Bricomarché i przerzuć się na energooszczędne rozwiązania.

Marka
ORO
Typ
żarówka LED
Barwa światła
dzienna
Moc
7 W
EAN
5902533196319
Ekwiwalent mocy
60 W
Napięcie
220 - 240 V
Strumień świetlny
808 lm
Gwint
E27
Kształt
A60
Klasa energetyczna
E
Żarówka LED ORO-E27-FL-CLARO-7W-DW dzienna
Ilość szt. / opakowanie
1
Gwarancja
24 mies.
Kgo
0,13
Kolor
transparentny