Zaprawa klejąca do styropianu GRAWIS S 30 kg Atlas

Atlas

Zaprawa klejąca do styropianu GRAWIS S 30 kg Atlas

Atlas

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Zaprawa klejąca do styropianu GRAWIS S 30 kg Atlas
  • Zaprawa klejąca do styropianu GRAWIS S 30 kg Atlas Opinie
  • Porady
Klej przeznaczony do przyklejania płyt styropianowych na beton, gazobeton, tynk cementowy, cementowo - wapienny oraz nieotynkowane mury z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych bądź silikatowych. Optymalnie dobrana receptura zapewnia odpowiednią przyczepność kleju do styropianu i doskonałe parametry robocze. W trakcie nakładania na podłoże klej się nie wałkuje, nie zrywa, nie ciągnie, a dzięki wydłużonemu czasowi otwartemu pozwala na pokrycie większego obszaru roboczego. ATLAS GRAWIS S zapewnia: wysoką przyczepność do podłoża; wysoką lepkość, klej nie zsuwa się z pacy oraz z powierzchni płyty; dobrą paroprzepuszczalność.
Marka
Atlas
Typ
zaprawa klejąca do styropianu
Rodzaj
inny
Opakowanie
30 kg
Średnia wydajność
4,0 - 5,0 kg/m²
Mrozoodporność
tak
Zastosowanie
do prac izolacyjnych w budownictwie pasywnym i energooszczędnym; do przyklejania płyt termoizolacyjnych ze styropianu EPS (białego i grafitowego); do trwałego mocowania płyt izolacji termicznej o grubości do 25 cm; może być stosowany do wykonywania ociepleń budynków nowo wznoszonych oraz poddawanych termomodernizacji
EAN
5905400358742

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.