Taśma naprawcza DUCT czarna Technicqll

NALMAT

Taśma naprawcza DUCT czarna Technicqll

NALMAT

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Taśma naprawcza DUCT czarna Technicqll
  • Taśma naprawcza DUCT czarna Technicqll Opinie
  • Porady
Taśma jest elastyczna, posiada wzmocnioną przyczepność i wytrzymałość ponieważ jest wzmocniona siatką z włókna szklanego. Jest odrywana ręcznie i odporna na promieniowanie UV.
Typ
jednostronna
Wymiary produktu
1000 x 5 cm
Materiał
polipropylen wzmocniony włóknem
Zastosowanie
Klei metal, szkło, drewno, tworzywa sztuczne, ceramikę. Służy do mocowania i wzmacniania folii ochronnych, stelaży oraz drobnych konstrukcji oraz do owijania i wiązania: bagaży, paczek, przesyłek, uchwytów, narzędzi. Jest wykorzystywana do pakowania i maskowania: rozdarcia namiotów, plandek, płaszczy, plecaków. Zabezpiecza i uszczelnia: kanały wentylacyjne, klimatyzacji, instalacji wodno-kanalizacyjnych i ciepłowniczych (otuliny izolacyjne), wiatrołapy itp. Jest niezastąpiona w awariach samochodowych układach grzewczo-chłodniczych oraz nieodzowna na kempingu i w podróży (w szczególnie ekstremalnych warunkach).
EAN
5902051002291
Kolor
czarny

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.