Drukuj
Tylko online

Szlifierka kątowa DWE4157-qs

Paczkomat: 72h, Kurier InPost: 72h, Kurier Schenker: 48h, Odbiór osobisty: do 9 dni
Stanley Black&Decker
PLN
249 00 szt.
Dostępny
Dostępny
Do ulubionych
 • Opis i specyfikacja Szlifierka kątowa DWE4157-qs
 • Podobne produkty
 • Szlifierka kątowa DWE4157-qs Opinie
 • Porady
249 00 szt.

Szlifierka kątowa DWE4157-qs


Warsztatujesz? A może zawodowo pracujesz w specjalistycznym zakładzie? Nieważne którą opcję wybierzesz, w Bricomarche wiemy, że potrzebujesz niezawodnego sprzętu i elektronarzędzi! Z powodu różnego rodzaju prac, w swoim składziku musisz posiadać odpowiednie rodzaje elektronarzedzi, które ułatwią Ci pracę. Są to np. szlifierki kątowe, dedykowane szlifowaniu i cięciu metalu oraz innych materiałów, charakteryzujących się zwiększoną twardością.

Szlifierka kątowa DWE4157-qs to urządzenie przeznaczone do wykonywania podstawowych prac szlifierskich. Lekka, ważąca 2,6 kg szlifierka posiada ergonomiczny korpus oraz rękojeść boczną, które ułatwiają swobodną i komfortową pracę. Dodatkowym elementem poprawiającym jakość pracy z urządzeniem jest układ łagodnego rozruchu, który ogranicza, powstające przy starcie, odbicie mechaniczne.


Szlifierka posiada zabezpieczenie zaniku napięcia. Gdy wystąpią trudności w sieci elektrycznej, urządzenie trzeba świadomie wyłączyć, a następnie włączyć.


Szlifierka kątowa DWE4157-qsSzlifierka kątowa DWE4157-qs

Niski profil obudowy przekładni umożliwia dostęp do ciasnych miejsc. Na pracę ciągłą pozwala zamontowana blokada włącznika. Dzięki zastosowaniu nowatorskiego szczotkotrzymacza żywotność samych szczotek została zwiększona. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w samoodłączające się szczotki, które zabezpieczają silnik przed uszkodzeniem w końcowej fazie ich zużycia. W szlifierce zastosowane są wyłącznie łożyska kulkowe, co zwiększa wydajność oraz jego trwałość narzędzia. Dzięki umieszczeniu przycisku blokady wrzeciona w górnej części, została zwiększona głębokość cięcia.


Co otrzymujesz w komplecie?


 1. Rękojeść boczna,
 2. Wewnętrzny i zewnętrzny kołnierz ścierny,
 3. Klucz,
 4. Gwarancja 24 miesiące, Door To Door.

Parametry techniczne szlifierki kątowej:

 1. Rodzaj silnika: elektryczny, szczotkowy
 2. Moc/Napięcie: 900W/230V
 3. Prędkość obrotowa: 11800 obr./min.
 4. Wysokość: 100 cm
 5. Maksymalna średnica tarczy: 125 mm
 6. Gwint wrzeciona: M14
 7. Rodzaj zasilania: sieciowe
 8. Szerokość x Wysokość: 80 x 270 mm
 9. Waga: 2,00kg

Cięcie stali, a może obróbka stali nierdzewnej? Dzięki szlifierce kątowej DWE4157-qs wykonasz to perfekcyjnie i sprawnie! Zajrzyj do sekcji Narzędzia i akcesoria w Bricomarche, gdzie czeka na Ciebie szeroka oferta równie przydatnych elektronarzędzi i akcesoriów warsztatowych, odpowiednich do majsterkowania!

Marka
DEWALT
Informacje dodatkowe
No-Volt - system zabezpieczający przy zaniku prądu, łagodny start; możliwość przedłużenia gwarancji do 3 lat po rejestracji na stronie internetowej producenta
Moc
900 W
Średnica tarczy
125 mm
Prędkość obrotowa
11800 obr./min
EAN
5035048634509
Napięcie zasilające
230 V
Blokada wrzeciona
tak
Współpraca z odkurzaczem
nie
Gwarancja
1 rok
Wymiary produktu
36 x 15 x 12 cm
Waga w kg
2,6 kg
Akcesoria dodatkowe
kluczyk do odkręcania tarczy
Model
DWE4157-QS
99 99 szt.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.