Trampoliny dla dzieci

Pokaż na stronie

4 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał stal galwanizowana, mata: polipropylen
Średnica 366 cm
Maks. obciążenie 150 kg
Średnica 366 cm
Maks. obciążenie 150 kg
Materiał stal galwanizowana
Średnica 305 cm
Maks. obciążenie 150 kg
Materiał stal galwanizowana, PP
Średnica 305 cm
Maks. obciążenie 150 kg
10 20 50 100 Ofert na stronie

Przydomowy plac zabaw powinien zachęcać do spędzania czasu na świeżym powietrzu i stanowić atrakcyjną alternatywę dla gier komputerowych i emitowanych w telewizji bajek. Właśnie dlatego nie może w nim zabraknąć trampoliny dla dzieci, która zarówno wśród najmłodszych pociech, jak i tych nieco starszych cieszy się ogromną popularnością. Skakanie na trampolinie jest nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałym ćwiczeniem. Zapewnia dzieciom odpowiednią dawkę ruchu i pozwala spalić nadmiar energii. Nieco starszym pociechom pomaga utrzymać dobrą formą i smukłą sylwetkę. Przy odpowiedniej intensywności ćwiczeń pozwala pozbyć się dużej liczby kalorii w krótkim czasie.

Szukając odpowiedniej trampoliny dla dziecka, warto zwrócić uwagę na jej jakość, od której będzie zależała trwałość produktu oraz bezpieczeństwo użytkowników. Należy przy tym pamiętać, że bardzo istotne jest właściwe użytkowanie trampoliny dla dziecka i przestrzeganie zaleceń producenta. Pozwala to zminimalizować ryzyko niebezpiecznych wypadków oraz kontuzji.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.