Środek do usuwania silikonu Soudal 100 ml

SOUDAL

Środek do usuwania silikonu Soudal 100 ml

SOUDAL

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Środek do usuwania silikonu 100 ml Soudal
  • Środek do usuwania silikonu 100 ml Soudal Opinie
  • Porady
Odświeżenie wyglądu łazienki bądź porządkowanie jej po układaniu płytek wymaga odpowiednich preparatów, na przykład takich jak środek do usuwania silikonu. Ma on formę żelu, dlatego łatwo się rozprowadza oraz nie ścieka z powierzchni, na które jest aplikowany - również pionowych. Preparat do usuwania silikonu nadaje się do stosowania na wielu powierzchniach, między innymi takich jak szkło, metale czy glazura. Z tego powodu jest szczególnie przydatny podczas remontu kuchni i łazienek. Oferowany w sklepie Bricomarche.pl środek do usuwania silikonu może z powodzeniem usuwać resztki tego materiału, jak i spoin oraz fug. Nadaje się do użytku podczas czyszczenia powierzchni po układaniu glazury albo do usuwania dotychczasowych spoin przed nałożeniem nowych. Preparat do usuwania silikonu zawiera w zestawie specjalną szpachelkę oraz pędzelek, co ułatwia aplikację, a następnie usuwanie materiału. To skuteczny środek czyszczący o cytrynowym zapachu.
Typ
inne
Pojemność
100 ml
Właściwości
Żel na bazie naturalnych rozpuszczalników o przyjemnym cytrynowym zapachu. W zestawie pędzelek i szpachelka do precyzyjnej aplikacji. Nie kapie i nie ścieka z powierzchni pionowych.
Zastosowanie
Zmiękczanie i usuwanie zabrudzeń z silikonu z podłoży odpornych na chemikalia, usuwanie utwardzonych spoin i fug silikonowych przed powtórnym spoinowaniem.
EAN
5411183041899

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.