Środek do usuwania silikonu 100 ml Soudal

Soudal Sp. z o.o.

Środek do usuwania silikonu 100 ml Soudal

Soudal Sp. z o.o.

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Środek do usuwania silikonu 100 ml Soudal
  • Środek do usuwania silikonu 100 ml Soudal Opinie
  • Porady
Preparat do zmiękczania i usuwania utwardzonych silikonów, polimerów hybrydowych, mas akrylowych i butylowych z ze szkła, glazury, laminatów, aluminium i powlekanych metali.
Typ

środek chemiczny

Pojemność

100 ml

Właściwości

Żel na bazie naturalnych rozpuszczalników o przyjemnym cytrynowym zapachu, W zestawie pędzelek i szpachelka do precyzyjnej aplikacji, Nie kapie i nie ścieka z powierzchni pionowych,

Zastosowanie

Zmiękczanie i usuwanie zabrudzeń z silikonu z podłoży odpornych na chemikalia, usuwanie utwardzonych spoin i fug silikonowych przed powtórnym spoinowaniem.

EAN

5411183041899

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.