Środek do czyszczenia kamienia i fasad 5 l Kärcher

KÄRCHER

Środek do czyszczenia kamienia i fasad 5 l Kärcher

KÄRCHER

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Środek do czyszczenia kamienia i fasad 5 l Kärcher
  • Środek do czyszczenia kamienia i fasad 5 l Kärcher Opinie
  • Porady
Wielozadaniowy środek do czyszczenia kamienia i fasad. Usuwa olej, tłuszcz, sadzę, pył, glony a także zabrudzenia spowodowane emisją gazów spalinowych. Zawiera inhibitory korozji, jest bezpieczny dla materiałów. Odpowiedni do powierzchni aluminiowych. Gotowy do użycia.
Marka

KÄRCHER

Typ

środek chemiczny

Zastosowanie

Środek przeznaczony do usuwania zabrudzeń olejowych, sadzy, pyłu, glonów oraz zanieczyszczeń atmosferycznych z kamiennych i aluminiowych fasad. Opracowany specjalnie dla myjek wysokociśnieniowych Kärcher.

Informacje dodatkowe

Zastosowanie z myjkami wysokociśnieniowymi lub ręcznie: Nakładać za pomocą myjki ciśnieniowej lub zmieszać (1:10) we wiaderku i nanosić gąbką. Pozostawić na chwilkę, następnie spłukać wodą.

EAN

4039784359680

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.