Środek do czyszczenia ekstrakcyjnego 800 g RM 760 Kärcher

KÄRCHER

Środek do czyszczenia ekstrakcyjnego 800 g RM 760 Kärcher

KÄRCHER

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Środek do czyszczenia ekstrakcyjnego 800 g RM 760 Kärcher
  • Środek do czyszczenia ekstrakcyjnego 800 g RM 760 Kärcher Opinie
  • Porady
Klasyczny proszek do zasadniczego czyszczenia wykładzin tekstylnych, tapicerki meblowej i samochodowej w trybie spryskiwania i odsysania. Łatwo usuwa oleje, tłuszcz i kurz. Nie zawiera wybielaczy i jest bezpieczny dla materiałów. Wykazuje wysoką skuteczność nawet w niskich temperaturach. Po wyczyszczeniu, materiał należy wypłukać czystą wodą a następnie całkowicie wysuszyć. Poprawia higienę posadzki.
Marka
KÄRCHER
Typ
środek chemiczny
Zastosowanie
Proszek do ekstrakcyjnego prania dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej za pomocą odkurzaczy piorących.
Informacje dodatkowe
Przykładowa aplikacja: wstępne rozcieńczenie: 1l świeżej wody + 10 g RM 760 proszek = roztwór roboczy. Lekko zasadowy wartość pH: 8,2 w koncentracie.
EAN
4002667014464

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.