Nasze zobowiązania
Jesteśmy blisko

Dogodne lokalizacje sklepów.

Sklepy Bricomarché zlokalizowane są na ogół w małych i średnich miastach, zapewniając ich mieszkańcom komfort bliskości od miejsca zamieszkania. Nie trzeba już jeździć na zakupy do dużych miast, jest Bricomarché.

Duży wybór

Szeroka oferta i przyjazny format sklepów.

Dążymy do tego, aby z zakupów w Bricomarché zadowolony był każdy Klient. W przyjaznej wielkości formatach od 1000 do 2500 m2 sklepy Bricomarché oferują wybór często ponad 20 tysięcy artykułów do domu i ogrodu, dopasowanych do lokalnych oczekiwań naszych Klientów. W marcu 2014 roku sieć Bricomarché otrzymała tytuł Grand Dystrybutora w kategorii Szeroka oferta.

Najniższe ceny

Kupujemy więcej, żeby mogło być taniej.

Każdego dnia dbamy o to, aby oferowane produkty w sklepach Bricomarché były w jak najniższych cenach. Staramy się to zapewnić poprzez centralne negocjacje cenowe, a fakt, że jest nas coraz więcej pomaga w uzyskaniu jak najlepszych warunków.

Promocje

Rewelacyjna oferta właśnie wtedy, gdy tego potrzebujesz.

W Bricomarché zawsze możesz liczyć na bardzo atrakcyjne promocje. Z gazetek ogólnopolskich dowiesz się, jakie mamy aktualnie okazje w Bricomarché, a zaglądając regularnie do najbliższego sklepu możesz trafić na wyjątkowe promocje lokalne.

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »