RM 503 Środek do mycia szyb koncentrat, 4 x 20 ml Kärcher

KÄRCHER

RM 503 Środek do mycia szyb koncentrat, 4 x 20 ml Kärcher

KÄRCHER

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja RM 503 Środek do mycia szyb koncentrat, 4 x 20 ml Kärcher
  • RM 503 Środek do mycia szyb koncentrat, 4 x 20 ml Kärcher Opinie
  • Porady
Środek w wygodnych saszetkach do czyszczenia powierzchni szklanych. Oprócz czyszczenia z wykorzystaniem urządzeń serii WV może być stosowany także manualnie. Rozpuszcza osady z kamienia na kabinach prysznicowych, lustrach i powierzchniach szklanych. Środek ma dobre właściwości zwilżające, zapewnia czyszczenie bez zacieków i pozostawia przyjemny, świeży zapach.
Marka
KÄRCHER
Typ
środek chemiczny
Zastosowanie
Do stosowania z myjkami okiennymi Kärcher klasy WV. Do czyszczenia wszystkich szklanych powierzchni. Usuwa uporczywe zabrudzenia pochodzenia organicznego, zabrudzenia emisyjne i atmosferyczne oraz tłuszcz.
Informacje dodatkowe
Zawartość opakowania: 4 x 20 ml.
EAN
4039784342033

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.