Preparat do usuwania utwardzonej pianki 100 ml Soudal

SOUDAL

Preparat do usuwania utwardzonej pianki 100 ml Soudal

SOUDAL

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Preparat do usuwania utwardzonej pianki 100 ml Soudal
  • Preparat do usuwania utwardzonej pianki 100 ml Soudal Opinie
  • Porady
Preparat do usuwania utwardzonej pianki montażowej z podłoży nieporowatych: metali, szkła i ceramiki, wielu laminatów itp.
Typ
inne
Pojemność
100 ml
Właściwości
Zawiera dodatkowy pędzelek i szpachelkę do precyzyjnej i oszczędnej aplikacji. Pasta nie kapie i nie spływa z powierzchni pionowych. Specjalnie dobrana mieszanina rozpuszczalników i plastyfikatorów jest nieszkodliwa dla środowiska naturalnego. Nie zawiera węglowodorów aromatycznych - praktycznie bezwonny.
Zastosowanie
Usuwanie utwardzonej pianki poliuretanowej z futryn, ram i parapetów z aluminium i niektórych odmian PVC (białe i barwione w masie), szyb, ceramiki sanitarnej i innych podłoży odpornych na chemikalia.
EAN
5411183078109

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.