Blog

Choinka w stylu skandynawskim - DIY video

2017-12-07, Iza

(0)
Samodzielne wykonywanie świątecznych dekoracji daje naprawdę wiele radości. To nie tylko sposób na miłe spędzenie czasu, ale też możliwość przygotowania ozdób, które będą idealnie pasowały do świątecznego wystroju naszego domu czy mieszkania. Jeśli Twoje serce podbiła moda na DIY, koniecznie sprawdź, jak zrobić oryginalną choinkę!
Ta prosta w wykonaniu, minimalistyczna choinka znakomicie wpisze się szczególnie w aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim.

Co będzie ci potrzebne?

Lista zakupów jest bardzo krótka. Potrzebne będą Ci jedynie deseczki przycięte na różne długości, wkręty i wkrętarka lub śrubokręt. W sklepach Bricomarche możesz skorzystać z możliwości przycięcia zakupionych desek na miejscu – zaoszczędzi Ci to wiele pracy. Pamiętaj jednak, aby wcześniej ustalić orientacyjne wymiary poszczególnych desek.

5 minut i gotowe!

Najdłuższa deska będzie stanowiła bazę. Kolejne – od najkrótszej do najdłuższej – przymocuj do niej od góry do doły, tworząc kształt choinki. To wszystko!

Gotową choinkę możesz dodatkowo zabejcować, pomalować farbą, polakierować lub, jeśli wolisz, pozostawić surowe drewno. Możesz też zawiesić na niej światełka lub drewniane ozdoby – np. gwiazdę na czubku, bombki itd. Z kolei, mocując do niej drewniane klamerki, stworzysz oryginalny wieszak – na świąteczne kartki, zdjęcia z bliskimi czy drobne upominki.

Koniecznie obejrzyj nasz krótki filmik instruktażowy.


Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy. Zaloguj się, aby dodać komentarz

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »