0

Dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa DYSPERBIT DN

Nr referencyjny: 5907602490121

  • Szczegóły produktu
  • Podziel się z nami opinią o produkcie
Parametry
Zastosowanie: renowacja i konserwacja pokryć dachowych, wykonywanie bezspoinowych pokryć dachowych zbrojonych tkaninami technicznymi, podposadzkowych izolacji przeciwwilgociowych piwnic, garaży, tarasów, balkonów oraz do zabezpieczania przed wilgocią podziemnych części budowli
Opakowanie: 10 kg
Informacje dodatkowe: do stosowania na suche i wilgotne podłoża, na zewnątrz budynków oraz pod piwnice, garaże balkony, tarasy, odporna na działanie czynników atmosferycznych, wodę, słabe kwasy i zasady, do stosowania w bezpośredniej styczności ze styropianem
Przepisz kod z obrazka

* - pola wymagane

Wyślij opinię

Uwaga!

Formularz opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

Wpisz ilość

Dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa DYSPERBIT DN

Każdego dnia dbamy o to, aby produkty oferowane w sklepach Bricomarché były w jak najniższych cenach. Na stronie www prezentujemy ceny produktów gazetkowych z ogólnopolskiej oferty.
W przypadku pozostałych produktów ceny mogą nieznacznie różnić się lokalnie, dlatego zapraszamy do wizyty w najbliższym sklepie Bricomarché.

Dyspersyjna masa asfaltowo-kauczukowa DYSPERBIT DN

OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »