Płyn czyszczący do piany 500 ml Soudal

SOUDAL

Płyn czyszczący do piany 500 ml Soudal

SOUDAL

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Płyn czyszczący do piany 500 ml Soudal
  • Do pobrania
  • Płyn czyszczący do piany 500 ml Soudal Opinie
  • Porady
Mieszanina rozpuszczalników w aerozolu do czyszczenia pistoletów aplikacyjnych do pianki i usuwania świeżych zabrudzeń z narzędzi i powierzchni odpornych chemicznie.
Typ
inne
Pojemność
500 ml
Właściwości
Przystosowany do połączenia ze standardowym pistoletem z gwintem. Wyposażony w dodatkową dyszę rozpylającą.
Zastosowanie
Usuwanie świeżej, nieutwardzonej pianki poliuretanowej. Szybkie czyszczenie pistoletów aplikacyjnych. Odtłuszczanie powierzchni metalowych przed aplikacją poliuretanów i silikonów. Na powierzchniach z tworzyw sztucznych zalecamy wykonanie próby. Mieszanina rozpuszczalników może powodować zmatowienie powierzchni.
EAN
5411183011755

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.