Drukuj
Tylko online

Pilarka akumulatorowa 20 V Kaltmann Titanium

Paczkomat: 72h, Kurier InPost: 72h, Kurier Schenker: 48h, Odbiór osobisty: do 9 dni
GT Corp
PLN
469 00 szt.
Dostępny
Dostępny
Do ulubionych
  • Opis i specyfikacja Pilarka akumulatorowa 20 V Kaltmann Titanium
  • Możesz potrzebować
  • Pilarka akumulatorowa 20 V Kaltmann Titanium Opinie
  • Porady
469 00 szt.
Lekka i poręczna piła łańcuchowa do prac w ogrodzie bez uciążliwych spalin i plątaniny kabli. Wyposażona w markowy łańcuch i prowadnicę 10” marki OREGON. Podwójny hamulec (elektroniczny + mechaniczny) oraz bardzo krótki czas reakcji łańcucha gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania, a automatyczne smarowanie oraz szybka regulacja napięcia łańcucha ogranicza konieczną konserwację do minimum. Do zadań w ciężko dostępnych miejscach polecamy piłę łańcuchową na wysięgniku teleskopowym z gamy KALTMANN TITANIUM, dostępną również w zestawie z nożycami do żywopłotu w bardzo korzystnej ofercie. Dla najlepszych wyników polecamy użycie akumulatorów TITANIUM z serii TURBO wyposażonych w ogniwa najnowszej generacji, które sprawiają, że akumulator 4.0Ah jest niewiele większy od standardowego odpowiednika 2.0Ah, a potrafi zapewnić do 75% więcej mocy, a także do 100% więcej pojemności i nawet 50% skróconego czasu ładowania. Kaltmann TITANIUM - system akumulatorowy najnowszej generacji. Bezprzewodowe narzędzia do Twojego domu i ogrodu o mocy maksymalnej do 2800W, w tym aż do 1400W mocy przy użyciu jednego akumulatora. Dzięki ciągłej komunikacji urządzenia z akumulatorem otrzymujemy stabilne napięcie przez cały cykl pracy, a użycie ogniw 21700 w akumulatorach Kaltmann TITANIUM TURBO potrafi zapewnić do 75% więcej mocy, a także do 100% więcej pojemności i nawet 50% skróconego czasu ładowania.
Marka
KALTMANN TITANIUM
Informacje dodatkowe
Długość prowadnicy: 305mm (10”); Czas reakcji hamulca: przednia przerwa < 0,12S, tylna przerwa < 2S; Liczba zębów łańcucha: 3/8"; Pojemność zbiornika oleju: 120 ml; Beznarzędziowe napinanie i wymiana łańcucha; Automatyczne smarowanie łańcucha; Ochrona przed odrzutem z natychmiastowym hamulcem; łańcucha (elektroniczny + mechaniczny)
Napięcie
23 V
Materiał
metal, tworzywo sztuczne
EAN
5900950301668
Długość i marka prowadnicy
OREGON 10"
Podziałka łańcucha
0,053
Ilość ogniw łańcucha
40
Prędkość przesuwu łańcucha
5 m/s
Beznarzędziowy system napinania łańcucha (sds)
tak
Automatyczne smarowanie łańcucha
tak
Pojemność zbiornika oleju
0,12 l
Gwarancja
2 lata
Waga w kg
2,8 kg
Model
KTI-PL20V

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.