Odkurzacz warsztatowy 1400 W, zbiornik 30 L

DEDRA

Odkurzacz warsztatowy 1400 W, zbiornik 30 L

DEDRA

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Odkurzacz warsztatowy 1400 W, zbiornik 30 L
  • Odkurzacz warsztatowy 1400 W, zbiornik 30 L Opinie
  • Porady
Odkurzacz warsztatowy o mocy 1400W i pojemnym zbiorniku 30L (stal-inox). Przystosowany do pracy zarówno na sucho, jak i mokro. Wyposażony w metalową rurę teleskopową oraz długi wąż elastyczny 2,5m dla swobodnego manewrowania i komfortu pracy. Odpływ wody do usuwania brudnej wody. Dodatkowe gniazdo do elektronarzędzi.
Marka
DEDRA
Informacje dodatkowe
Automatyczne załączenie się odkurzacza po uruchomieniu podłączonego elektronarzędzia. Cztery kółka do wygodnego przemieszczania urządzenia. Możliwość pracy z pyłem gipsowym.
Rodzaj
z workiem
Pojemność zbiornika
30 l
Moc
1400 W
EAN
5902628660107
Przepływ minimalny
45 l/s
Długość węża
2,5 m
Metody odkurzania
na mokro i sucho
Gwarancja
2 lata
Waga w kg
8 kg
Akcesoria dodatkowe
W zestawie znajduje się filtry (worek papierowy, filtr HEPA, filtr gąbkowy), dysza szczelinowa, szczotka parkietowa, metalowa, teleskopowa tuba, redukcja do elektronarzędzi, wąż elastyczny 2,5 m.
Model
DED6601

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.