Drukuj

Odkurzacz warsztatowy akumulatorowy 4garden KO20V20

KRYSIAK
  • Opis i specyfikacja Odkurzacz warsztatowy akumulatorowy 4garden KO20V20
  • Podobne produkty
  • Odkurzacz warsztatowy akumulatorowy 4garden KO20V20 Opinie
  • Porady
Wysokiej jakości bezprzewodowy odkurzacz akumulatorowy 4garden przeznaczony jest do odkurzania na mokro i na sucho. Urządzenie można stosować także jako dmuchawę lub do odsysania wody. Efektywność pracy zapewniona jest dzięki odpowiedniej średnicy kanału, który gwarantuje optymalny przepływ powietrza. Powietrze wraz z odpadkami zasysane jest przez rurę i zbierane do szczelnego worka. Worek o pojemności 20 litrów pozwala na sprzątanie bez konieczności częstego opróżniania. Urządzenie posiada m.in. akumulator i kółka, które zwiększają komfort pracy i umożliwiają łatwiejsze przemieszczanie urządzenia (zwrotność) podczas pracy. Użycie wysokiej jakości materiałów zapewnia długą i trwałą eksploatację.
Marka
4GArden
Informacje dodatkowe
silnik: 20V, bateria: 2,0 Ah, prędkość wydmuchu powietrza: 65m3/h, maksymalne ciśnienie zasysania: 80 mbar, pojemność zbiornika: 20 l, zakres dostawy: filtr, worek, wąż ssący z rurą, akumulator, ładowarka
Rodzaj
z workiem
EAN
5903357101657
Gwarancja
24 mies.
Waga w kg
4,47 kg
Model
KO20V20

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.