Odkurzacz uniwersalny WD 4 Premium Kärcher

KÄRCHER

Odkurzacz uniwersalny WD 4 Premium Kärcher

KÄRCHER

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Odkurzacz uniwersalny WD 4 Premium Kärcher
  • Odkurzacz uniwersalny WD 4 Premium Kärcher Opinie
  • Porady
WD 4 Premium to solidny i trwały odkurzacz klasy średniej wyposażony w płaski filtr falisty, który umożliwia zbieranie suchych i wilgotnych zanieczyszczeń oraz wody. Bogate wyposażenie standardowe gwarantuje szeroki zakres zastosowań w domu i w jego otoczeniu. Płaski filtry falisty jest mocowany w specjalnej kasecie. Jest to innowacyjna i opatentowana przez Kärcher technologia szybkiego i łatwego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem: wystarczy wysunąć kasetę z filtrem, wyjąć ją - i gotowe! Po wysunięciu kasety pył z filtra nie opada na podłogę, lecz zatrzymuje się w kasecie. Zaczep na zderzaku umożliwia szybkie i wygodne odstawienie ssawki podczas krótkich przerw w pracy. W standardzie 20 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia wykonany ze stali szlachetnej i wąż ssący o długości 2,2 m. Ssawki, rury i wąż ssący, dzięki praktycznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza.
Marka
KARCHER
Model
WD 4 Premium
Rodzaj
z workiem
Pojemność zbiornika
20 l
Moc
1000 W
Długość węża
2 m
Długość kabla
5 m
Metody odkurzania
na mokro i sucho
Materiał
tworzywo sztuczne, stal szlachetna
Gwarancja
2 lata
Wymiary produktu
38,4 x 36,5 x 52,6 cm
Waga w kg
7,5
Akcesoria dodatkowe
wąż ssący 2,2 m, 35 mm, odpinane kolanko, rury ssące 2 × 0,5 m, 35 mm (plastik), ssawka podłogowa uniwersalna Clips z 2 gumowymi i 2 szczotkowymi listwami, płaski filtr falisty, ssawka szczelinowa, fizelinowa torebka filtracyjna 1 szt.
Informacje dodatkowe
Łatwa do wysunięcia kaseta z filtrem, pozycja parking, przechowywanie wyposażenia na urządzeniu, listwa odbojowa.
Kgo
0,82
EAN
4039784916449

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.