Myjka wysokociśnieniowa K 7 Full Control Kärcher

KÄRCHER

Myjka wysokociśnieniowa K 7 Full Control Kärcher

KÄRCHER

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Myjka wysokociśnieniowa K 7 Full Control Kärcher
  • Myjka wysokociśnieniowa K 7 Full Control Kärcher Opinie
  • Porady
Zestaw zawiera pistolet Full Control z wyświetlaczem LED, który pozwala użytkownikowi na łatwy i intuicyjny wybór właściwej siły strumienia roboczego adekwatnego do potrzeb wykonywanego czyszczenia. System 'Plug & Clean - umożliwiający łatwą i szybką wymianę środków czyszczących podczas pracy. Aluminiowy uchwyt teleskopowy do wygodnego transportu, w pełni składany ułatwiający przechowywanie urządzenia.
Marka KÄRCHER
Model K 7 Full Control
Materiał pompy aluminium
Moc 3000 W
Ciśnienie 20 - 160 bar
Wydajność 600 l / h
Maks. temperatura wody 60°C
Emisja hałasu 96 dB
Długość węża 10 m
Koła tak
Zbiornik na środek czyszczący nie, system Plug 'n' Clean
Gwarancja 2 lata
Wymiary produktu 33,0 x 46,3 x 66,7 cm
Waga w kg 17,48
Akcesoria dodatkowe Wbudowany wstępny filtr wody, adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4", pistolet wysokociśnieniowy Full Control, wąż wysokociśnieniowy 10 m, lanca Vario Power, lanca z dyszą rotacyjną, system podawania środka czyszczącego Plug 'n' Clean, elastyczna siatka na wyposażenie dodatkowe, uchwyt teleskopowy.
Informacje dodatkowe
Funkcja zasysania wody, silnik indukcyjny chłodzony wodą
Kgo 2,16
EAN 4054278044804

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.