Myjka wysokociśnieniowa K 4 Compact Kärcher

KÄRCHER

Myjka wysokociśnieniowa K 4 Compact Kärcher

KÄRCHER

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Myjka wysokociśnieniowa K 4 Compact Kärcher
  • Myjka wysokociśnieniowa K 4 Compact Kärcher Opinie
  • Porady
Urządzenie kompakt w klasie K 4 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i wysokiej skuteczności czyszczenia. Niewielkie gabaryty maszyny i jej lekkość sprawiają, że jest to urządzenie wyjątkowo mobilne, łatwe w transporcie (mieści się w niewielkim bagażniku samochodu osobowego) i przechowywaniu. Pomimo niewielkich rozmiarów, charakteryzuje się trwałą budową i dobrymi parametrami pracy. Dzięki doskonałej jakości wykonania i mocnemu, chłodzonemu wodą silnikowi jest wysoce niezawodne w eksploatacji. Obsługę ułatwia system szybkozłączy Quick Connect zapewniający błyskawiczne wpinanie węża wysokociśnieniowego do urządzenia i pistoletu, dzięki czemu urządzenie w mgnieniu oka jest gotowe do pracy.1
Marka
KÄRCHER
Model
K 4 Compact
Materiał pompy
kompozyt
Moc
1800 W
Ciśnienie
20 - 130 bar
Wydajność
420 l / h
Maks. temperatura wody
40°C
Emisja hałasu
91 dB
Długość węża
6 m
Koła
tak
Zbiornik na środek czyszczący
nie
Gwarancja
2 lata
Wymiary produktu
29,5 x 51,6 x 28,2 cm
Waga w kg
10,7
Akcesoria dodatkowe
Wbudowany wstępny filtr wody, adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4", pistolet spryskujący, wąż wysokociśnieniowy 6 m, lanca Vario Power, lanca z dyszą rotacyjną, wężyk ssący do podawania środka czyszczącego, system szybkich złączy Quick Connect, uchwyt teleskopowy.
Informacje dodatkowe
Funkcja zasysania wody, silnik indukcyjny chłodzony wodą
Kgo
1,34
EAN
4039784729339

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.