Myjka wysokociśnieniowa K 3 Kärcher

KÄRCHER

Myjka wysokociśnieniowa K 3 Kärcher

KÄRCHER

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Myjka wysokociśnieniowa K 3 Kärcher
  • Myjka wysokociśnieniowa K 3 Kärcher Opinie
  • Porady
Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest poręczność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie doskonale sprawdzi się w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. Lanca Vario Power gwarantuje łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie. pozwala to dostosować parametry strumienia do konkretnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest łatwy do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na przewód zasilający lub wąż wysokociśnieniowy. Duże koła oraz ergonomiczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i gwarantują wygodne manewrowanie urządzeniem.
Marka KÄRCHER
Model K 3 Kärcher
Materiał pompy kompozyt
Moc 1600 W
Ciśnienie 20 - 120 bar
Wydajność 380 l / h
Maks. temperatura wody 40°C
Emisja hałasu 90 dB
Długość węża 6 m
Koła tak
Zbiornik na środek czyszczący tak, tworzywo sztuczne
Gwarancja 2 lata
Wymiary produktu 27,9 x 27,5 x 80,3 cm
Waga w kg 6,54
Akcesoria dodatkowe Wbudowany wstępny filtr wody, adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4", wąż wysokociśnieniowy 6 m, pistolet wysokociśnieniowy z systemem Quick Connect, lanca Vario Power , lanca z dyszą rotacyjną, podawanie środka czyszczącego przez zbiornik, uchwyty na akcesoria, system szybkozłącza Quick Connect.
Informacje dodatkowe
Silnik szczotkowy
Kgo 0,79
EAN 4039784819320

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.