Lakierobejca do drewna Luxdecor

Unicell

Lakierobejca do drewna Luxdecor

Unicell

Wybierz swoją opcję

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj

Paleta kolorów

Wybrany kolor: mahoń
  • Opis i specyfikacja Lakierobejca do drewna Luxdecor
  • Lakierobejca do drewna Luxdecor Opinie
  • Porady
Najwyższej jakości dekoracyjno-ochronna lakierobejca do drewna. Do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń. Nadaje trwały kolor, odporny na działanie UV i wodę. Powierzchnia uzyskuje połysk, który subtelnie podkreśla naturalne piękno drewna. Zawiera dodatki przeciwdziałające lepieniu się i blokowaniu (np. okien po zimie).
Marka
LuxDecor
Typ
lakierobejca
Kolor
brązowo-czerwony
Nazwa koloru
mahoń
Wykończenie
połysk
Pojemność
0,2 l
Wydajność
ok, 12 m² / l
Ilość warstw
2 - 3
Druga warstwa po
30 – 45 minut
Czas schnięcia w dotyku
ok, 45 minut
Całkowity czas schnięcia
12 - 24 h
Sposób nanoszenia
drewno przeznaczone do malowania powinno być zdrowe, suche, oczyszczone. W przypadku drewna gorszej jakości, zaleca się zastosowanie bezbarwnego antyseptyka, a po jego wyschnięciu stosowanie lakierobejcy. Warstwy nanosimy wzdłuż słoi, każdą kolejną przed całkowitym wyschnięciem warstwy wcześniejszej.
Hipoalergiczny
nie
Zastosowanie
nadaje trwały kolor, odporny na działanie UV i wodę. Powierzchnia uzyskuje połysk który subtelnie podkreśla naturalne piękno drewna
Właściwości
Trwałe kolory odporne na UV, szybkoschnąca, nie zostawia smug , ekologiczna posiadająca łagodny zapach
Informacje dodatkowe
Po pierwszej warstwie, można jeszcze przeszlifować powierzchnię, aby uzyskać gładszą powierzchnię. Nanoszenie większej ilości warstw zwiększa połysk i intensywność koloru, lecz zmniejsza przezroczystość. Wydajność podana przy jednej warstwie.
EAN
5906725217561

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.