Filtry do okapu

Pokaż na stronie

14 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

Okapy dzielą się na dwa rodzaje: podłączone do wentylacji i wyposażone w pochłaniacz aromatów. Druga kategoria wymaga dodatkowych akcesoriów, takich jak filtry węglowe. Elementy mogą być dedykowane lub uniwersalne, w dużej mierze decyduje o tym marka zainstalowanego sprzętu. W naszej ofercie znajdziesz wymienne filtry do okapów.


Filtry węglowe do okapu

Proponujemy wysokowydajne, wielokrotnego użytku i standardowe filtry do okapów. Produkty wysokowydajne mają największą żywotność – najczęściej należy je wymieniać co 6-12 miesięcy, a standardowe co 1-3 miesiące. Częstotliwość zmiany zależy od instrukcji obsługi danego modelu. Natomiast wielokrotnego użytku filtry węglowe do okapu można myć i stosować nawet przez 32 miesiące. Główną częścią składową akcesoriów jest węgiel aktywny, który odpowiada za pochłanianie silnych aromatów i zapachów. Produkty w zależności od modelu mają różną wydajność i okres żywotności. Wiele też zależy od częstotliwości gotowania i siły pochłaniania zapachów. W naszej ofercie mamy okrągłe filtry lub w formie mat. Zapraszamy do zakupu!

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.