Klej montażowy przeźroczysty 0,1 l

Technicqll

Klej montażowy przeźroczysty 0,1 l

Technicqll

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Klej montażowy przeźroczysty 0,1 l
  • Klej montażowy przeźroczysty 0,1 l Opinie
  • Porady
Bardzo mocny, przezroczysty, bezrozpuszczalnikowy klej montażowy do szybkiego łączenia materiałów budowlanych i elementów dekoracyjnych wewnątrz pomieszczeń.
Marka

Technicqll

Rodzaj aplikacji

aplikator z tuby

Pojemność

0,1 l

Temp. stosowania

od 10 °C do 35°C

Zastosowanie

Do klejenia materiałów i elementów dekoracyjnych, drewna, kamienia, tworzyw sztucznych, metali, pianek polistyrenowych, itp., do wszystkich podłoży budowlanych np. tynku, betonu, cegły, płyt gipsowo-kartonowych, płyt wiórowych. Wykonywanie przestrzennych prac artystycznych. Nie nadaje się do PE, PP. Kleju nie należy stosować w miejscach narażonych na stałe działanie wilgoci lub wody.

Właściwości

nie spływa, elastyczny, tzw, szybki chwyt, optymalna lepkość, ekologiczny, przed utwardzeniem łatwo rozpuszcza się w wodzie, przezroczysty

Informacje dodatkowe

idealny do powierzchni pionowych, pozwala na szybkie łączenie elementów, łatwy do nakładania i rozprowadzania, wypełnia i niweluje niewielkie nierówności podłoża, nie zawiera rozpuszczalników, nieutwardzony można usunąć mokrą szmatką, niewidoczne klejenie

EAN

5902051002147

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.