Klej montażowy neoprenowy 0,25 l

Technicqll

Klej montażowy neoprenowy 0,25 l

Technicqll

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Klej montażowy neoprenowy 0,25 l
  • Klej montażowy neoprenowy 0,25 l Opinie
  • Porady
Klej montażowy na bazie kauczuków syntetycznych. Charakteryzuje się mocnym „chwytem początkowym”. Szczególnie polecany do niechłonnych materiałów (szkło, ceramika, metal, tworzywa sztuczne).
Marka

Technicqll

Rodzaj aplikacji

aplikator z tuby

Pojemność

0,25 l

Temp. stosowania

od 10 °C do 35°C

Zastosowanie

Stosowany do materiałów budowlanych i wykończeniowych wykonanych z kamienia naturalnego, ceramiki budowlanej, betonu, drewna, płyt OSB, płyt kartonowo-gipsowych. Zastępuje śruby, gwoździe i nity. Typowe zastosowanie obejmuje: - mocowanie listew ościeżnicowych i przypodłogowych - mocowanie profili i paneli dekoracyjnych - klejenie płytek ceramicznych, uchwytów itp. - do wszystkich typów powierzchni stosowanych w budownictwie.

Właściwości

nie spływa, elastyczny, tzw, szybki chwyt, odporny na wodę i zmienną temperaturę, nie zawiera toluenu i cykloheksanu, optymalna lepkość

Informacje dodatkowe

idealny do powierzchni pionowych, do montażu elementów dźwiękoszczelnych, pozwala na szybkie łączenie elementów, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, łatwy do nakładania i rozprowadzania, wypełnia i niweluje niewielkie nierówności podłoża

EAN

5902051001539

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.