Klej montażowy dyspersyjny 0,25 l

Technicqll

Klej montażowy dyspersyjny 0,25 l

Technicqll

Wybierz swoją opcję

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Klej montażowy dyspersyjny 0,25 l
  • Klej montażowy dyspersyjny 0,25 l Opinie
  • Porady
Montage-Fix jest klejem na bazie dyspersji wodnej. Jest najbardziej popularnym, uniwersalnym klejem montażowym. Zastępuje wkręty i gwoździe (znany pod nazwą "płynny gwóźdź"). Charakteryzuje się plastyczną, gęstą i tiksotropową konsystencją o bardzo wysokiej adhezji, która umożliwia trwałe połączenie elementów zaraz po ich dociśnięciu.
Marka
Technicqll
Rodzaj aplikacji
aplikator z tuby
Pojemność
0,25 l
Temp. stosowania
od 10 °C do 35°C
Zastosowanie
Przeznaczony do łączenia wszystkich materiałów budowlanych, głównie drewna, korka, wełny mineralnej, styropianu, a także szkła, metali, ceramiki, tworzyw sztucznych itp. Do wszystkich podłoży takich jak: beton, tynk, płyty pilśniowe, paździerzowe i kartonowo-gipsowe.
Właściwości
nie spływa, elastyczny, optymalna lepkość, ekologiczny
Informacje dodatkowe
idealny do powierzchni pionowych, pozwala na szybkie łączenie elementów, łatwy do nakładania i rozprowadzania, wypełnia i niweluje niewielkie nierówności podłoża, nie zawiera rozpuszczalników
EAN
5902051001454

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.