Drukuj

Impregnat Sadolin Garden Palisander do drewna ogrodowego, dekoracyjny, 5 l

AkzoNobel
PLN
76 99 szt.

Wybierz swoją opcję

Do ulubionych

Paleta kolorów

Wybrany kolor: Palisander
  • Opis i specyfikacja Impregnat Dekoracyjny do drewna ogrodowego Garden Palisander 5 l Sadolin
  • Impregnat Dekoracyjny do drewna ogrodowego Garden Palisander 5 l Sadolin Opinie
  • Porady
76 99 szt.
Sadolin Impregnat Garden Dekoracyjny do Drewna Ogrodowego to nowoczesny preparat przeznaczony do ochronno-dekoracyjnego malowania nieoszlifowanych powierzchni drewnianych w ogrodach. Produkt skutecznie chroni drewno, dzięki swoim właściwościom, zapewniając do 5 lat ochrony drewna. Impregnat bardzo szybko schnie (2-4h), a pomalowane powierzchnie nie są zagrożone wymyciem przez niewielkie i niespodziewane opady deszczu już w godzinę po nałożeniu. Chroni drewno przed wilgocią i szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych wnikając w drewno dzięki zaawansowanej, wzbogaconej o naturalny wosk formule, która odpycha wodę. Niekapiąca formuła preparatu pozwala w łatwy i szybki sposób nałożyć go na drewno, bez ryzyka zabrudzenia innych powierzchni. Dodatkowo produkt ma niski poziom zapachu.
Marka
Sadolin
Typ
impregnat
Kolor
ciemnobrązowy
Wykończenie
mat
EAN
5904078194560
Pojemność
5 l
Wydajność
6 m²/l
Ilość warstw
2 - 3
Druga warstwa po
2-4 h
Czas schnięcia w dotyku
2-4 h
Całkowity czas schnięcia
2-4 h
Odporność na szorowanie
nie
Sposób nanoszenia
pędzel
Hipoalergiczny
nie
Czas ochrony
5 lat
Rozcieńczalnik
woda
Zastosowanie
Na zewnątrz - płoty, płoty lamelowe, altanki, bramy, pergole, palisady i inne nieoszlifowane powierzchnie drewniane.
Właściwości
Do 5 lat ochrony drewna. Chroni drewno przed wpływem warunków atmosferycznych. Szybkoschnący, odporny na przelotne opady już po 1h. Łatwa aplikacja, niekapiąca formuła.
Nazwa koloru
Palisander

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.