Drukuj

Farba gruntująca 5 l Primacol Professional

Unicell
PLN
  • Opis i specyfikacja Farba gruntująca 5 l Primacol Professional
  • Podobne produkty
  • Farba gruntująca 5 l Primacol Professional Opinie
  • Porady
Farba gruntująca to biała, akrylowa farba wewnętrzna do malowania wstępnego. Zalecana do stosowania na mury, tynki, beton, płyty gipsowo-kartonowe, tapety. Charakteryzuje się wysoką siłą krycia oraz doskonałą przyczepnością do podłoży. Może być stosowana jako warstwa podkładowa pod farby emulsyjne, akrylowe, poliwinylowe białe i kolorowe. Farba gruntująca wzmacnia podłoże i wyrównuje jego chłonność. Dzięki temu farby nawierzchniowe równomiernie wysychają i zwiększa się ich wydajność.
Pojemność
5 l
Zastosowanie
Farba gruntująca to biała, akrylowa farba wewnętrzna do malowania wstępnego. Zalecana do stosowania na mury, tynki, beton, płyty gipsowo-kartonowe, tapety. Może być stosowana jako warstwa podkładowa pod farby emulsyjne, akrylowe, poliwinylowe białe i kolorowe.
Czas schnięcia
ok. 12 h
Przygotowanie podłoża
Świeże tynki mogą być malowane po 4 tygodniach sezonowania. Podłoże powinno być czyste, suche, odtłuszczone, stabilne. Brud, kurz, resztki farb klejowych oraz innych łuszczących się powłok należy usunąć. Ubytki tynku powinny być uzupełnione odpowiednią szpachlówką. Zagrzybione miejsca należy oczyścić i usunąć przyczynę powstawania grzyba. Podłoża o bardzo dużej chłonności, kredowane lub luźne zaleca się jednokrotnie zagruntować preparatem gruntującym. Przed rozpoczęciem prac należy zabezpieczyć wszystkie powierzchnie, które nie będą malowane.
Właściwości
Doskonałe krycie, Wzmacnia i zabezpiecza podłoże, Do stosowania pod każdą farbę akrylową
EAN
5906725214621
Kolor
biały
Rodzaj
farba akrylowa
Marka
Primacol Professional
Typ
farba podkładowa

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.