Farba Barwy Natury Gwiezdna Droga 2,5 l Śnieżka

Śnieżka

Farba Barwy Natury Gwiezdna Droga 2,5 l Śnieżka

Śnieżka

Wybierz swoją opcję

36 99 szt.
Cena za 1 l 14.80 zł
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Farba Barwy Natury Gwiezdna Droga 2,5 l Śnieżka
  • Farba Barwy Natury Gwiezdna Droga 2,5 l Śnieżka Opinie
  • Porady
36 99 szt.
To wysokiej jakości emulsyjna farba lateksowa charakteryzująca się dużą siłą krycia, bardzo wysoką wydajnością i trwałością kolorów powłoki malarskiej. Daje matowe i w pełni pozwalające „oddychać ścianom” powłoki malarskie odporne na szorowanie. Farba przeznaczona jest do ochronno-dekoracyjnego malowania tynków wapiennych i cementowo-wapiennych, podłoży cementowych, betonowych, gipsowych, drewnianych i drewnopochodnych, cegły, kamienia i płyt gipsowo-kartonowych użytkowanych wewnątrz pomieszczeń.
Marka

Barwy Natury

Typ

lateksowa

Rodzaj

emulsyjna

Kolor

szary

Nazwa Koloru

Gwiezdna Droga

Wykończenie

mat

Pojemność

2,5 l

Wydajność

do 14 m² / l przy jednokrotnym malowaniu

Ilość warstw

1 - 2

Druga warstwa po

2 - 4 h

Całkowity czas schnięcia

min, 2 h

Odporność na szorowanie

tak

Sposób nanoszenia

pędzel, wałek, natrysk

Rozcieńczalnik

woda

Zastosowanie

do ścian i sufitów

Właściwości

Odporna na szorowanie i wielokrotne zmywanie, łatwe usuwanie plam i zabrudzeń, doskonałe krycie, zapewnia oddychanie ścian, charakteryzuje się niską zawartością LZO, jest bezpieczna dla zdrowia

EAN

5903973138570

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.