Emalia olejno-alkidowa Emakol Strong czarny 5 l

PPG

Emalia olejno-alkidowa Emakol Strong czarny 5 l

PPG

Wybierz swoją opcję

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Emalia olejno-alkidowa Emakol Strong czarny 5 l
  • Emalia olejno-alkidowa Emakol Strong czarny 5 l Opinie
  • Porady
Emakol Strong Emalia olejno-alkidowa ogólnego stosowania przeznaczona jest do malowania przedmiotów z dre- wna, Materiałów drewnopochodnych oraz elementów stalowych i żeliwnych (po wcześniejszym zagruntowaniu podkładem antykorozyjnym) eksploatowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń (takich jak: okna, drzwi, meble, lamperie, ogrodzenia itp.). Polecana jest do stosowania w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej, tym obiektach służby zdrowia, oświatowo-wychowawczych oraz branży spożywczej (bez bezpośredniego kontaktu z żywnością).
Marka Dekoral
Typ alkidowa
Kolor czarny
Nazwa Koloru czarny
Wykończenie połysk
Pojemność 5 l
Wydajność 18 m² / l
Ilość warstw 3
Druga warstwa po 24 h
Czas schnięcia w dotyku 17 h
Całkowity czas schnięcia 24 h
Sposób nanoszenia pędzel, wałek
Hipoalergiczny nie
Rozcieńczalnik do wyrobów ftalowych
Zastosowanie Emalia olejno-alkidowa ogólnego stosowania
Właściwości 6 lat ochrony*, bardzo dobre krycie**, trwała biel/trwały kolor, łatwe zmywanie plam i zabrudzeń, elastyczna powłoka, odporność na czynniki atmosferyczne i mechaniczne, obniżona zawartość rozpuszczalników, łagodny zapach, bardzo dobra przyczepność do podłoża, grunt Emalia – bez gruntu do powierzchni drewnianych wewnątrz, bardzo łatwa aplikacja – doskonała rozlewność, tworzy idealnie gładkie powłoki, bardzo wydajna (do 18m2/l)
EAN 5904000820192

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.